Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy egy férfi, aki megrögzött agglegény, meg tud változni egy nő miatt?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen alakult ki kettőnk között a dolog, de ő azt állítja szeret engem( 3 éve együtt voltunk pár hónapig), és h megváltozott. Ő 32, én 24 éves vagyok. Egyszerűen nem bízom benne, mert tudom, h milyen ember, mióta szakítottunk, barátok voltunk. Most meg előáll ezzel a dumával. Nem tudom mit tegyek, én ngyon szeretem.
2010. jan. 24. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted miért ne? Egy próbát megér :) Főleg ha azt állítja benőtt a feje lágya :)
2010. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem adhatsz neki még egy esélyt, 32 évesen már tudnia kell, h mit akar. talán megkomolyodott.
2010. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt még hozzá kell tennem, hogy tényleg vannak megrögzött agglegények, én pl. teljesen házasságellenes vagyok stb, de ha én azt állítanám, hogy megváltoztam és ezt olyannak mondanám, akivel előtte volt kapcsolatom, akkor az úgy is lenne. Első voltam.
2010. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

megrögzött agglegény nem biztos, h megrögzött hazudozó.

az is gyakori, h komoly emberek, komoly kapcsolatban ugyanúgy hazudnak.

2010. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
egyszer mindenkinek benő a feje lágya.. :)
2010. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék.
2010. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jól beköti a fejedet ez lesz
2010. jan. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ha tényleg egy megrögzött agglegény akkor nem biztos, lehet hogy azt hiszi hogy sikerült megváltoznia de majd kiderül hogy nem, de az is lehet hogy tényleg megváltozott. Nekem nem sikerülne:D
2010. jan. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is úgy tűnik, hogy nem tud. Előállt azzal a dumával, hogy nem tudja, hogy mit akar. De szeret (?). Azt hiszem fájdalmas lesz, de megszakítok Vele minden kapcsolatot.
2010. jan. 26. 16:57
 10/13 anonim válasza:
32 évesen nem házasnak lenni, azért még nem megrögzött agglegény....egyébként meg egy férfi csak egy nő miatt tud megváltozni.
2011. szept. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!