Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi segíthet azon, aki fél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi segíthet azon, aki fél a párkapcsolattól?

Figyelt kérdés

Most kapásból három olyan embert tudnék említeni a baráti körömből (nőt is, férfit is), akik komoly csalódás után nem mernek újabb kapcsolatba kezdeni, és eltaszítanak maguktól mindenkit, aki közeledni próbál hozzájuk.

A menetrend ugyanaz: megtetszik neki valaki, elkezd vonzódni, és amikor kiderül, hogy a vonzalom kölcsönös, akkor elutasítóan reagálnak és jön a "legyünk csak barátok" szöveg. Ragaszkodnak az illetőhöz, vágynak a közelségére, de azt hajtogatják, hogy "úgysem lennék neki elég jó", meg "biztos, hogy nem engem keres", meg "ha megismerne, úgyis kiábrándulna belőlem".


Van itt olyan, akinek sikerült kilábalni ebből a helyzetből? Ha igen, hogyan?



2014. okt. 22. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:

14 éves koromban egy hülye csalódás miatt 7 évig ebben az állapotban voltam...nekem az idő sokat segített...szerintem ilyenkor nem szabad ajtóstul a házba rontani...volt akik próbálkoztak nálam volt egy lány akit én hódítottam meg hónapok alatt és a végén visszaléptem mert beijedtem...szóval idő kellett nekem mindenképpen...de végül magamtól jöttem rá, hogy nem jó nekem egyedül...nem más vezetett rá...utána bátorságot úgy szereztem hogy ismerkedtem neten több formában is...elég sok pozitív visszajelzést kaptam...de végül nem én találtam meg akit kerestem hanem ő talált meg engem...


idővel rájön az ember, hogy nem jó magányosan (amikor benne vagy akkor jó érzés kicsit a magány, biztonság érzetet ad!) aztán neki kell lépnie a saját boldogságának érdekében :)

2014. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Normális ha valaki fél a csalódások után. Majd ha jön valaki aki tényleg fontos lesz neki akkor azzal nem lesz elutasító.
2014. okt. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezzel vitatkoznék. Az egyik ilyen illetőnek KÉT ÉVE van valaki az életében, akiért nagyon odavan, és kölcsönös is lenne, mégsem meri felvállalni a kapcsolatot, annyira fél.

Saját bevallásuk szerint is inkább kezdenének olyan emberrel, aki kevésbé fontos, mert akkor kisebb a kockázat... de akkor meg - szerintem - csak egy újabb csalódás lesz belőle, ha számukra nem megfelelő személlyel kezdenek. Megjegyzem, egyik sem olyan, akinek túl sok ideje lenne várni, mert harmincas, negyvenes éveikben járnak és vágynának családra, gyerekre, de ilyen elutasító módon nem lesz belőle semmi!

2014. okt. 22. 13:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és van olyan, aki már 10 éve van ebben az állapotban, és nem tud rajta változtatni, sőt, egyre rosszabb lesz.
2014. okt. 22. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Akinek 2 éve van akiért odavan, ő férfi vagy nő? Hány éves?
2014. okt. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi haver, nálam 16-17 éve tart ez az állapot, most 33 éves vagyok. Ti mindannyian jobb helyzetben vagytok nálam.
2014. okt. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

# 5: Férfi.


# 6: De ha neked ez nem jó, akkor nem próbáltál még változtatni rajta?

2014. okt. 22. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!