Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket eltántorítana ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket eltántorítana ez a lánytól meg a párkapcsolattól, fiúk?

Figyelt kérdés

Ha olyankor jönnétek össze egy lánnyal, akinek éppen elég nagy zűrzavar van az életében, meg sok problémája van, és többet szomorú mint vidám, meg sokat panaszkodik nektek /kinek másnak panaszkodna/, és sokat kellene vígasztalni. Alapjáraton nem ilyen lány, csak elég rossz időszak ez az életében.

Eltántorítana ez titeket? Hiszen egy kapcsolat elején pont vidámkodni kellene...


2014. jún. 20. 19:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem nem.
2014. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, mert ha segítek neki túl lenni a dolgon akkor hálás lesz és jobban fog szeretni. Volt már ilyen.
2014. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Syruss ***** válasza:
Engem sem, ha szeretem őt, akkor élek halok hogy boldoggá tegyem :)
2014. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
azt hittem kiábrándító az ilyen
2014. jún. 20. 19:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Én szeretek segíteni. Főleg ha tetszik a lány, akkor kifejezetten jó érzés. Ha más nem, csak az, hogy ott vagy neki, már tud segíteni.
2014. jún. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem igen, mert ilyenkor hozzám társítaná a negatív élményeit, és megutálna.
2014. jún. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Syruss ***** válasza:

#6 ha nem vidítod fel ebben a korszakában akkor igen...

viszont ha te vagy az Egyetlen aki boldoggá teszi akkor kevés az esélye hogy elfeledjen...

2014. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fiútól függ.
2014. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem
2014. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem mondanám kiábrándítónak, de egy idő után az agyamra menne és nem bírnám tovább csinálni. Akik azt mondják, hogy őket nem zavarná, vagy nem volt még párkapcsolatuk, vagy nagyon vágynak már újra egy barátnőre...
2014. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!