Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Voltatok együtt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Voltatok együtt már idősebb pasival? Miért vonzódtok inkább hozzájuk, mint saját korosztályotokhoz? Mekkora volt a korkülönbség?

Figyelt kérdés

2014. okt. 22. 14:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%
Bizony sokkal jobb az idősebb férfi. Ajánlom magam.
2014. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
65%
Egy vonzó férfi tízen, húszon, harminc, negyven, ötvenes éveiben is vonzó..szóval ez elsősorban egyéni kérdés..az én párom például fiatalabb nálam..
2015. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
jah lány vagyok..
2015. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
32%

Régi kérdés, de;


A párom 30 éves, én 16, 2 éve lesz márciusban, hogy együtt vagyunk, és én soha nem vonzódtam sem az idősebbekhez, sem a korombeliekhez, senkihez. De gyanítom, hogy ha az első (és őszintén remélem az utolsó is) párom ennyivel idősebb, akkor valószínűleg az idősebbekhez vonzódok inkább.

// egyébként fiú vagyok, nem lány, és elnézést, hogy idepofátlankodtam :D

2017. febr. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A válasz, hogy a nők mért vonzódnak az idősebbhez: azt gondoljuk, hogy annak már benőtt a feje lágya, plusz a nők általában hamarabb szeretnének családot, amit szintén az érettebbnek tűnő férfi mellett tudnak jobban elképzelni. De az is tény, hogy az agyi érettség nincs korhoz kötve. Randiztam tök értelmes fiatalabbal és tök hülye idősebbel is és fordítva. :D Mondjuk nálam a maximum az 10 év korkülönbség. Ez az amit MÉG el tudnék képzelni, de többet nem nagyon. Persze minden ember más, valakinek ez is sok, valakinek meg belefér több is. Lefelé olyan 3-4 év. Szóval nekem az is eléggé számìt, hogy agyilag érett legyen. :)
2018. okt. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
49%
Hány év különbségtől számít valaki idősebbnek? Mert minden relatív, egy másfél évvel idősebb srác is idősebb...
2023. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!