Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a párotokkal azért, mert kihívóan öltözködik?

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Lehetséges,de csak ha tényleg már ribizlisen
2014. okt. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne már, hogy nem bírjátok megbeszélni...

Ezért szakítani?

2014. okt. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én megbeszéltem hogy nem kéne...és tartja is magát ehhez...és ha úgy akar öltözni, hogy nekem tetsszen (szoknya stb) akkor megkérdezi mit szólnék hozzá...szóval megbeszélem vele és nem szakítok ilyen miatt...
2014. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tetszik ahogy öltözködik minek jöttél össze vele?
2014. okt. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Miért akár belepofázni az egyik a másik dolgába? Pláne ilyenbe, hm? Attól, hogy kapcsolatba lép valaki valakivel, nem kell megváltoznia. Ha ezt az egyik fél képtelen felfogni és elfogadni, nincs ki a négy kereke. Senki se mondja meg, hogy öltözködjön a párja.

Ezért szakítani viszont szamárág - ráadásul nevetségesen gyerekes.

2014. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, minek valakivel egyáltalán összejönni, aki valamiért olyan szinten nem felel meg, hogy utána szakítani kelljen vele?
2014. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!