Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így megváltozott egy pasi? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így megváltozott egy pasi? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Megpróbálok rövid lenni.


Adott egy pasi 34 éves.

Pár éve volt egy elég sokáig tartó "kalandunk". Csak szexkapcsolat volt közöttünk, 1,5 évig tartott.

Mind a kettőnknek magasak voltak az elvárásai, de nem akartunk komoly párkapcsolatot és ez megfelelt nekünk.

A szexben nagyon jók voltunk.

Tipikusan olyan akire az első szex után azt mondanám: Na Ő tudja mi kell a nőknek / mi kell nekem.

Úgy alakult, hogy befejeztük ezt a kapcsolatot, én másik városba költöztem (munka miatt), de azért FB.-on tartjuk néha a kapcsolatot.


Nemrég összejött egy lánnyal. És a lány kifejezés a megfelelő. 19 éves és habár tényleg nagyon szép és mosolygós, egyszerűen nem hiszek a szememnek. Ez a pasi totál megváltozott. Olyan helyekre jár / kíséri a lányt ahová régen egészen biztosan nem ment volna. Saját elmondása szerint vár 4 hónapot mire szexeltek, közös fotókon az ágyba plüss játékok vannak ésatöbbi. Mintha "visszafejlődött" volna a csajhoz.

És ezeket látva akaratlanul is eszembe jut mi mit műveltünk az ágyban , és ez a pasi mikre volt képes, milyen igényei és elvárásai voltak, és fura, hogy ilyen lett. :)


Félreértés ne essék, nekem is van párkapcsolatom. Ez a téma tegnap merült fel közöttem és a legjobb barátnőm között aki szintén ismerte a srácot.

Tudom létezik ekkora szerelem ami ilyet hoz ki az emberekből, csak fura :)


2014. okt. 22. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
És az utolsó mondatoddal meg is válaszoltad a kérdést! Mindenki meg tud változni, ha van kiért és ha azt igazán akarja! ;)
2014. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
totál szerelmes lett
2014. okt. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!