Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolat, akkor kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolat, akkor kapcsolat, ha facebookra is feltöltenek képet?

Figyelt kérdés

Szerintem nem, de már olyat is hallottam, hogy egy kapcsolatban ki kellene kerülnie képeknek a facebookra. KELL?

Nem azt mondom, hogy hosszú kapcsolatban ne legyen fenn, de mióta meghatározó egy kapcsolatban, annak minőségében a facebook?

Egymásnak vagy a külvilágnak élnek az emberek?


Szerintem az elején még nem kell teleszórni az fb, később már mehet ki, de akkor se legyen követelmény, és sajnos páran így gondolkoznak.



Egyetértetek velem, vélemény?



2014. júl. 1. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Abszolúte nem kötelező a kibacott facebokon meg a neten semmit sem közzé tenni.


Az a nő vagy férfi aki ebből indul ki h jajj nincs kint akkor nem szeret meg hasonlók akkor húzzon a fenébe mert az egy gyerekes hisztis viselkedés az agyamra mennek az ilyen emberek.

2014. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem a facebook határozza meg a kapcsolatot. Előtte is voltak párok. Úgy is jól elvoltak, hogy nem plakátolták ki a várost azzal hogy kapcsolatban.
2014. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyámék se töltöttek fel képet facebookra, mégis megszülettem.
2014. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nincs faszbukom, akkor magányosan fogok meghalni? :(
2014. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

Hááát... Nem, nem kötelező.


De az azért nem esik jól, hogy bár már 5 éve járok a barátommal, előbb tesz ki képet a barátairól vagy a testvéréről, mint rólam vagy rólunk.

A facebook fiókjából ki se derülne, hogy eygáltalán kapcsolatban van.

Mondjuk perpill nem érdekel. De azért ez is furcsa, nem?

2014. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 DanteSparda ***** válasza:
a Facebook hülyeség
2014. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem kint van az, hogy kapcsolatban vagyunk, de ez jól esik, mert volt időszak mikor a barátom bunkózott, és sehol sem vállalt fel, nem fogta meg a kezem, hasonlók, szerencsére már megváltozott :) 2 közös képünk van, szalagavatón lőtték profi fotósok. Más nincs. Nem akarom neki mondani, hogy jajj szivi gyere csináljunk már fotókat, hogy feltehessem a fészbúkra... Nem. Szerintem nem is kell kint lennie. Nem ez a mérvadó, attól még szeretem.

2014. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Be sem jelöltük egymást a barátommal, mégis kapcsolatban vagyunk... Apámék ismerik, anyám és húgom már találkozott vele futólag, én szinten találkoztam már 1-2 rokonával... Bár ezt sem tartom szükségszerűnek igazából a legjobb lenne ha az égvilágos senkinek nem kéne beszámolni az embernek a magánéletéről, elkerülve így a hülye kérdéseket, amikre a válasz igazából senkit nem érdekel, csak hát muszáj megkérdezni mert hát MUSZÁJ. ("Hogy van XY, mit csinál mostanában, jól megvagytok-e, milyen színű zoknit hord általában" stb.)


A fényképezgetés meg totál felesleges szerintem, ha akarnék se tudnék mit feltölteni mert 100-ból 99 alkalommal tuti nem jutna eszembe fényképezgetni. Pl. akik nyaraláson 8000 képet készítenek azt sosem értettem. Oké, ha a szép épületekről vagy a városról készítik, de amikor magukat fotózgatják, azt minek? Nem tudom nekem sosem jut eszembe, ha jól érzem épp magamat bárhol, bármi közben, hogy "jujjj ájjunk má' le fotódzkodni!!!"

2014. júl. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a 3-as jó!!! :DD
2014. júl. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hadd ne mondjam el erről a véleményem...

Ezek szerint 2000 előtt egyetlen igazi kapcsolat sem volt?

2014. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!