Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy olyan problémám van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan problémám van, amivel lehet, nem vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

Évek óta küzdök gyakorlatilag ugyanazzal, kissé magányos, "antiszociális" típus vagyok, de nagyon szenvedek ettől, és szeretnék párkapcsolatot is, de sosem jön össze. Ugyanakkor a tanulás sem megy e miatt, mert teljesen lehúzza a kedvemet. Nem tudok ebből kimászni, nem jutok előbbre, és az emberek pedig inkább elfordulnak tőlem, minthogy segítséget kapnék...

Van valakinek ötlete erre, hogy mi a megoldás ilyen helyzetben?



2014. okt. 20. 22:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
nem ANTIszociális, csak Aszociális
2014. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hasonló problémáim voltak/vannak nekem is. A tanulást végül sikerült rendbe tenni, a többit nem igazán.
2014. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok, csak én már dolgozok. Munka közben nem jár az eszem ilyeneken, de amikor egyedül vagyok akkor sokat gondolkodom hogy hogy is lehetne ebből a helyzetből kimászni.
2014. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Küzd le az érzéseidet és legyél a magad üra.Ez fejben dől el.Én is antiszociális vagyok,de nagyon jók érzem magam.Talán túl jól is :)
2014. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom de sajnos még semmire sem jutottam :/
2014. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet h rossz helyen keresed!?Én is így vagyok és tökre utálom már magam ezért h tényleg ilyen elb.ot ember vagyok??De nem ez nem igaz meg kell próbálni elfogadni ezt a helyzetet és egyedűl is jól érezni magad.Ha beletörödsz állítolag akkor fog eljönni a nagy ő.De ez csak az én véleményem még én se tudtam bele törödni,
2014. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mikor tanulni szeretnél, de nem megy, mert a gondolataid máshol járnak akkor kezeket a bugyi alá aztán kitisztul utána a koncentrációd
2014. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Néha szoktam suli mellett dolgozni, és az igazi feltöltődést jelent, mert ott beszélgetek legalább a munkatársakkal valamennyit. De a suliban 300 ismeretlen emberkével vagyok együtt, akiket kb. meg sem merek szólítani.

Az érzéseimet nem akarom elnyomni, inkább ésszel felülkerekedni rajtuk, azt szoktam gyakorolni, bár ez is gyakran úgy sül el, hogy elfojtott indulatok lesznek bennem... Tehát egyedül sehogy sem működik ez, arra jutottam, csak nem tudom, hogyan lehet ebből kimászni, mert a többi ember úgy érzem, minden próbálkozásom alkalmával vissza akar igazítani az eredeti állapotomba, mintha úgy lennék a helyemen... Ezért gondolkozom gyakran azon, hogy itt hagyom ezt az országot úgy, ahogy van, és új életet kezdek, csak ennek meg fizikai korlátai vannak. Bár az első adandó alkalmat megragadnám, ha lenne, hogy elköltözzek innen...

2014. okt. 20. 22:30
 9/16 anonim ***** válasza:
7-es jól beszél. Feszteleníteni kell. Nem baj, ha a saját gondolataidban élsz, ha azok normális gondolatok. De azért próbálj emberek között is lenni, bele lehet jönni amennyire kell.
2014. okt. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
4-es vagyok.Ne is lásd azt amit írok bazzeg,nehogy.Nehogy véletlenül ez legyen a segítség a sok sablonszöveg mellett.
2014. okt. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!