Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a pasik (nők), akik már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik (nők), akik már kb.5-6 éve is regisztráltak társkereső oldalon neten és még mindig nincs párjuk, vajon miért? Gondolom, "lebonyolítottak" már több randit 5-6 év alatt.

Figyelt kérdés
Kolléganőm nemrég regisztrált egy társkereső oldalon a neten, s válaszadói ill. böngészése során látja, hogy némelyik pasas 5-6 éve is fenn van már...
2010. jan. 24. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy 5-6 csaja volt már, és 1 éveket voltak együtt.

Vagy mert nem tudott szerezni mert nem jött be senkinek.

Vagy mert csak a punci kellett.

2010. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Én társkereső oldalokon tiniket vadászok, akiket ráveszek, hogy webkamera előtt masztizzanak, meg ilyesmi...
2010. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előttem szóló.. Hát ezen kívül szerintem is másra nem jó:D Vagyis én is erre hazsnálgatom nagy ritkán.

AZért kedves kérdező, mert vagy nem jött be nekik senki, vagy az illető nem jött be senkinek. Én szerintem normális ember nem társkereső oldalon csajozik/pasizik. De lehet, hogy tévedek.

2010. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül vannak fent azok az emberek...
2010. jan. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sok csak a társaság kedvéért megy és/vagy csak hülyíti a másikat (pl. flörtöl, de már nem találkozik).

Másnak meg nincs szerencséje...


Add meg a kolléganőd paramétereit ("azt" is megadhatod, de elég a becenév és a társkereső oldal neve) - megnézzük.

2010. jan. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!