Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a pasim nem mer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a pasim nem mer hozzánk jönni mióta megtudta hogy?

Figyelt kérdés

mióta meg tudta hogy van egy gambiai óriás patkányom

még csak 1 hónapja vagyunk együtt és amikor először elhívtam magunkhoz akkor nagyon megijedt mert mert charlie (ez a neve a patkánynak) szabadon szokott szaladgálni a házban mert szobatiszta is éjszakára mászik be a helyére és amikor meglátta szabályosan sokkot kapott a pasim :S pedig nagyon cuki olyan mint egy nagyobb macska meg bújós de a pasim meg fél tőle megígértem neki hogy akkor amíg itt van kizárom a szobából meg nem is fog vele találkozni de fél tőle

most mit csináljak vele? :SS


2014. okt. 22. 21:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Hát én is sokkot kapnék. Zárd be egy ketrecbe amíg ott van a barátod.

Én pl egy olyan házba sem mernék bemenni, ahol egy pitbull van. Megkérném a gazdát, hogy kösse meg a kertben, amíg ott vagyok.

2014. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Igazi férfi a srác. :)
2014. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Költőnő? ***** válasza:
Illett volna előre szólni.
2014. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

hát nem gondoltam hogy zavarná vagy valami

egyébként miért féltek tőle (aki írta) ? pedig nagyon aranyos olyan mint egy nagy dagi hörcsög :))


am charlie is hasonló mint ez csak talán picit nagyobbacska

https://www.youtube.com/watch?v=CFGj1o0W40Q

2014. okt. 22. 22:01
 15/24 anonim ***** válasza:
Öltek már gyereket is az ilyen patkányok.
2014. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Milyen ember vesz már ilyen "állatot" ?
2014. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ugyan már, tök aranyos. Rokonságban volt egy vadászgörény, én azt is imádtam volna, de harapott. :)
2014. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ez nem igazan valsz, de marha cuki allat! Am nem ertem a pasidat... akkor is megijedt volna, ha pl.: macskad van?!
2014. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Hát, ha valaki retteg valamitől, azon nem nagyon lehet segíteni Pl én rettegek a pókoktól, ha barátomnak lenne egy madárpókja, hiába tartaná terráriumban, nem tudnék nyugodt lenni nála, állandóan attól paráznék, mikor szökik ki. Hiába tudja az eszem, hogy sehogy nem szökik ki, és ha ki is szökik nem fog feltétlenül bántani, a van félelem, ami ilyen, nem lehet neki parancsolni.


Amúgy nagyon cuki ez az állat, hogy lehet ilyet beszerezni és hogyér'?

2014. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Sanalom a fiúdat. Próbáld meg kedveltetni vele. Először csak nézze messzebbről, majd adjon neki valami kaját, majd simogassa meg... en ezt tenném. Ugy meg simogatnám!!! Nem is tudtam, hogy ilyen létezik. Édes istenem... nekem is kell *.*
2014. okt. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!