Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a pasim nem mer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a pasim nem mer hozzánk jönni mióta megtudta hogy?

Figyelt kérdés

mióta meg tudta hogy van egy gambiai óriás patkányom

még csak 1 hónapja vagyunk együtt és amikor először elhívtam magunkhoz akkor nagyon megijedt mert mert charlie (ez a neve a patkánynak) szabadon szokott szaladgálni a házban mert szobatiszta is éjszakára mászik be a helyére és amikor meglátta szabályosan sokkot kapott a pasim :S pedig nagyon cuki olyan mint egy nagyobb macska meg bújós de a pasim meg fél tőle megígértem neki hogy akkor amíg itt van kizárom a szobából meg nem is fog vele találkozni de fél tőle

most mit csináljak vele? :SS


2014. okt. 22. 21:46
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Ne haragudj, de ezen percekig hangosan rohogtem...
2014. okt. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Két dolgot tehetsz:

*megsütöd a patkányt és ketten megeszitek vacsorára

*megsütöd a pasid és a patkánnyal megeszitek őt


Szerintem nem valami aranyos, a vadászgörény meg a sivatagi róka sokkal jobban tetszik nekem.

Ha valaki fél egy állattól, akkor nem ajánlott egy felnagyított változatot mutatni neki. Mondjuk szerintem egy átlagos patkánytól jobban félnék.


Ajánld fel neki, hogy ingyen megterapeutáztatod. Ez a legjobb ötletem.

2014. okt. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Megnéztem a videót. Nagyon kis cuki lehet a tiéd is. Nem értem, hogy lehet félni tőle. Hihetetlenül aranyos állatka.
2014. okt. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én is néztem a videót. Nagyon cuki, olyan mint egy malacka hosszú farkincával. :)


Lehet, hogy most bántó és sablonos dolgot fogok írni, de akkor is:

Helyedben elgondolkoznék, hogy dobom a pasit. Vagy ha nem dobom, akkor nagyon lazára és nem komolyra veszem a kapcsolatunkat.

Mert a hobbi és a háziállat az ami az embert boldoggá teszi. Ha ezeket az örömöket nem tudod megosztani a pároddal, ott később nagyobb problémák is lesznek. Viták, frusztráció.


Elmondom az én sztorimat:

Volt egy pasim, aki imádta a testemet, de utálta a sportomat, amitől olyan volt a testem amilyennek ő szerette. Szerinte a judo hülyeség, nem lánynak való stb...

Ha nálunk volt, rendszeresen hisztizett, hogy a német juhászunk össze szőrözi a ruháját. Küldjem ki a szobából, különben haza megy.

Csúnya szakítás lett a vége.

A mostani páromat judo edzésen ismertem meg és néha rá kellett szólni, hogy most hozzám jött-e, vagy a kutyánkhoz játszani? Annyira belemerültek a labdázásba.

2014. okt. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!