Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal? Mit kellene tennem, hogy ne legyek ennyire felszines?

Figyelt kérdés

Tulsagosan fontos a külső, de meg ha helyes is a pasi, akkor meg figyelem, hogy milyen kornyezetben er, kik a baratai, milyen ruhakba jar, mennyire "menő". persze az is fontos, hogy okos legyen, muvelt es jo legyen a humora, valamint ha nem jar egyetemre, akkor azt mar rossz szemmel nezem...

Aki legutoljara tetszett, szexkapcsolatom volt vele, az minden heten mas lanyt dugott (en vele 10honapig volt, de rajtam kivul) minden heten rengereget ivott, drogozott is neha stb...de jol nezett ki, jofej volt es jo munkaja volt...


az a srac akivel most ismerkedek, egyetemre jar (egy jora), jol nez ki stb, de hogy megenlitette hogy alig van baratja, na ez egy minusz volt...


En TUDOM, hogy ez nem normalis es hogx nem erdemlek meg egy értékes pasit, aki tenyleg normalis...de en nem akarok ilyen lenni, nem akarom ezeket gondolni, nem akarom hogy olyan pasit akarjak akivel villoghatok..megis ilyen vagyok :(


pszichologushoz kellene mennem, vagy hogyan lehet ezen valtoztatni ??



(bocsanat a helyesiras miatt, telefonrol irok)


2014. okt. 22. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos eltúloztad a kamukérdésed, nem lett elég hiteles.
2014. okt. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez mitől lenne kamu? de ne aggodj jelentve a kommented.
2014. okt. 22. 23:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor kifejtem.

Nem tűnik úgy mintha bármi problémád lenne a jelenlegi elvárásaiddal mert látszólag elég sok megfelelő pasit találsz és szexben sem szenvedsz hiányt tehát értelmetlen a rinyálás.


Nem tudom pontosan milyen jó munkája lehet egy kábítószerfüggő alkoholistának, valamint ezek hogy nem zavartak téged. Okos legyen - pipa, helyes legyen - pipa, drogfüggő alkoholista - ja ez nem fontos mert biztos jó vele megjelenni és másoknak eldicsekedni.


Legközelebb jobbal állj elő és felőlem jelentheted ezt is, körülbelül annyira érdekel mint zimbabwei devizaárfolyam jelenlegi állása.

2014. okt. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ne haragudj, de te szerintem valami furcsa filmbeli divatbetegségben szenvedsz ugyanis amiket leírtál ez maximum a jó szexhez elég semmi normális kapcsolathoz, amíg nem a fiú belső őszinteségét figyelmességét és őt önmagát értékeled csak a felszínes dolgokat hogy most mennyire drága a "Nike" vagy "Adidas" patikája vagy h menyi barátja vagy hogy milyen telefonja van vagy stb... ilyen akkor addig ne is számíts rendes kapcsolatra! Ja és egy tipp: ne a filmekből szedd össze a dolgokat és ne az elvárásokat keresd hanem az őszinteséget! 22 f
2014. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

figyeltetek a kerdesre?? Nekem ez igy nem jo! en is tudom, hogy igy nem lehet normalis kapcsolatom, mert a nem normalis pasik vonzanak, errol nem tehetek ! pont ez a kerdes, hogy hogyan tudnek megvaltozni?!


(nem volt alkoholista es kabitoszerfuggo, csak szeretett bulizni...es igen, eleg jo munkaja van, mert amugy egy ertelmes srac es jo abban amit csinal)

2014. okt. 22. 23:53
 6/9 A kérdező kommentje:

"a jó szexhez elég semmi normális kapcsolathoz, amíg nem a fiú belső őszinteségét figyelmességét és őt önmagát értékeled csak a felszínes dolgokat.."


igen, pont errol szol a kerdes, pontosan ez a problemam, amin szeretnek valtoztatni, de fogalmam sincsen hogyan, mivel ez belulrol jon :/

2014. okt. 22. 23:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Az is valami, hogy tisztában vagy a hibáddal. Próbálj szép lassan megváltozni. Egyik napról a másikra nehéz.
2014. okt. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

patric bateman az amerikai pszicho-ban élt ennyire vagy még durvább felszínes világban, közben szabadulni sem tudott belőle és nem is akart.

ő úgy oldotta ezt meg,hogy elkezdte megölni őket...néhányat meg is evett.

2014. okt. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xeniah ***** válasza:
Írd fel egy papírra, hogy milyen tulajdonságok fontosak, vagy szeretnéd, ha fontosak lennének számodra. Ezt a listát olvasd el mindennap, és próbáld meg ezen a listán keresztül nézni a fiúkat. Pl. ha fontos számodra, hogy hűséges legyen, írd rá a listára, és akkor nem leszel oda olyanokért, akinek melletted még 20 nője van. Hidd el, megváltozhat a gondolkodásmódod, ha tudatosan dolgozol rajta.
2014. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!