Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek magammal, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek magammal, hogy boldog legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 22 éves BP-i srác vagyok.

Egyszerü,csendes,korosztályomnál "komolyabb".

Nem járok el bulizni,mert nem rajongok az éjszakai életért,elég volt középiskola alatt.

18 éves korom óta melózom megállás nélkül(előtte is szünetekben)

A napom abból áll,hogy 10-11 óra munka,utána haza,itthoni tennivalók,aztán kidőltem.

Hétvégén is ritka,hogy mozdulok valamerre,mer nincs valami nagy baráti köröm,akik barátaim,azok már családosak,nagyon nem vagyok egy hullámhosszon a korombeli emberek nagy részével(páva diszkópatkányok,pénzéhes pi-csák,stb,mert sajnos itt pesten ezekkel szembesülök)

Vidéken nőttem fel,szeretem a természetet,a nyugit,a csendet.

De rohadtul hiányzik egy lelki társ.

Tavaly év végéig nem volt semmi különösebb célom.

A saját pénzemből csak éltem,ami tetszett megvettem,nem spóroltam,csak elbsztam mindenfélére.

Újévi fogadalomként megfogadtam,hogy kezdek valamit magammal,idén annyira jutottam,hogy jogsit szereztem,és vettem egy király kis járgányt önerőből.

Azt hittem ettől jobb lesz minden,de még mindig minden szürke.Volt egy barátnőm tavaly pár hónapig,de olyan szinten padlóra küldött lelkileg,hogy még úgy soha senki.

Le hazudta a csillagokat az égről,pedig én amennyire tudtam a tenyeremen hordoztam.


Szóval,vannak céljaim,tanulni akarok,mellette melózni,menni ide-oda,élni,de nálam az élés nem az,hogy minden hétvégén a földig iszom magam,vagy szivom,vagy tköm tudja miket csinálnak az éjszakába.


Nálam az élés az az,hogy szerethessek valakit,törődhessek valakivel,és viszont.Legyen értelme felkelni reggel,és hajtani,hogy amikor vége a fárasztó napnak,akkor legyen kit átkarolni,és akivel reggel felébredni.Nálam ez jelenti az élet értelmét.


Csak az van,hogy már gyomorfogató,hogy külsőre helyes lányok(nem kiélt arcú tini-rbancok),mind olyan jellemtelen semmitmondó palikkal vannak el.

Legyen izmos,ecsetfejü,esetleg járjon kozmetikushoz is,de a minimum a láthatósági airmax a lábán.


Vagy ha éppen singly egy lány,akkor az meg olyan kvára elérhetetlenné teszi magát.


Az exem után van egy nagy adag bizalmatlanság is bennem,meg alapból nehezebben kezdeményezek,csak ha eleget puhatolóztam,és tényleg elég érettnek látom az illetőt,akkor próbálkozom,de elég kevés ilyen van.


Kilátástalan kezd lenni minden,mondják hogy még fiatal vagyok,és majd jön..de mikor.


Van valaki még hasonló helyztben...vagy esetleg olyan valaki,aki elolvasta ezt a hosszú baromságot amit leirtam...?:)


Bocs,ez most ilyen hosszúba jött ki..



2014. okt. 17. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel nem vagy egyedűl
2014. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia,szeintem nagyon jouton haladsz. Vannak celjaid,fokozatosan kitartassal el is fogod ezeket erni,ettol pedig onbizalmad is lesz.az exedre pedig tekints ugy,mint egy jo tapasztalatra,legalabb tudodxmire vigyazz,es bizz benne,vannak komoly lanyok is,es talalsz majd olyat,aki kolcsonosen szeret. Tudod,mindig akkor jon a szerelem,mikor nem is szamitasz ra. Ismerkedj,legy nyitott mindenkivel,ne azert mert ossze akarsz vele jonni,hanem alapbol. Es hidd el,a most egyedul toltott ido utan annal jobb lesz,mikor majd ugy kelsz fel,h valaki ott szuszog melletted. En is sokat vartam a szerelemre,23 voltam,mikor eloszor szerelmes lettem,de akkor nagyon. En is bizalmatlan voltam,alapbol nagyok az elvarasaim belso tulajdonsagok teren....de azert ne felejtsd el,parkapcsolatban isvannak nehez idoszakok,lehet fogod majd ugy erezni,h egyedul konnyebb lenne,nem kene alkalmazkodni.szoval mindennek van elonye es hatranya,hozd ki ebbol a szingli idoszakbol a legtobbet.
2014. okt. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2.

Köszönöm a válaszod,jól esett!

Örülök,hogy Neked sikerült:)

Hát most ezen vagyok,próbálom magamból a maximumot kihozni,csak van,hogy saját magamat lehúzom néha lelkileg.

Na de fel a fejjel,nem dőlt össze a világ még :)

2014. okt. 17. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
barátom, én is így vagyok, mintha csak magam írtam volna le mindezt...annyi különbséggel hogy rajtam a depresszió kezd eluralkodni...nem tudok tanácsot adni csak annyit hogy ne add fel én is ezt teszem de még nem jött el az ideje nekem arra hogy összeszedjem magam ...
2014. okt. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4/4


Üdv!

Én lehet rajtam is,bár nem tudom,hogy pontosan mi jelent depressziót,vagy mik a tünetei,én inkább antiszociális kedtem lenni..


Egyébként hány éves vagy,ha megkérdezhetem ?

2014. okt. 18. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!