Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mihez kezdjek magammal? Valaki járt már hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Alig mozdulok ki, itthon elvagyok. Olvasgatok, netezem. Van, hogy bedepizek, de annyira nem jellemző.

Igazából jó lenne már párt találni, meg úgy eleve az emberi kapcsolataimat ki kéne fényesíteni . . .

Régen közvetlenebb, nyitottabb voltam, mindenféle emberrel haverkodtam. Sokmindent átéltem, ezzel nem traktálnálak most titeket. Lényeg, hogy most van körülöttem egy 'burok'. Tudom ez nem jó, de egyszerűen ki tudok ábrándulni emberektől. A velem egykorú csajokat leginkább a külsőségek érdeklik, meg úgy nyavajognak a pasijukról, hogy közben nem szerelmesek, csak nem tudnak egyedül meglenni. Persze azért vannak barátnőim az értelmesebb kategóriából is, de sajna legjobb nincs.

A férfiakban sokat csalódtam, pedig nem az a típus vagyok, aki hagyja magát kihasználni, hülyére venni. Pasikkal jobban haverkodok, de azok is leépülnek, vagy leépítem őket, mert felszínesek velem szemben. Egyébként mások szerint szép vagyok, kedves arcú stb. Én se tartom csúnyának magam, de az az egészséges önbizalom hiányzik.

Valaki lebutáz, van, aki bölcsnek tart. Van,aki érzéketlennek tart és valaki túlérzékenynek. Mikor melyik arcom mutatom/mit hoznak ki belőlem. Igazából nem sokan ismernek úgy igazán... Tudom, mással is így van ez.

Mostanában csak vegetálok, kerülöm a társaságot. Járok azért ide-oda csacsogni, bulizni, de nem ad semmi pluszt. Pozitívan fogom fel a dolgokat, de mégiscsak rossz,kilátástalan...

Kioktatást nem kérnék, csak tanácsot! És ismerkedni sem akarok itt. Köszi, hogy elolvastad és segíteni próbálsz :) sajna ez is ritka manapság ...


2014. szept. 24. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát ezzel én is nagyrészt így vagyok csak fiúban és önbizalom kell a kiúthoz de egyenlőre én nekem csak egy keveset sikerült gyüjtenem
2014. szept. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez van valami is, bár én most próbálok változtatni rajta. Elkezdtem sportolni, így minden nap kimozdulok legalább biciklizni. Talán ha kicsit összeszedem magam esélyem lesz barátnőt találni.
2014. szept. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
húzzál el dolgozni napi 8-10órát,utána házimunka,sport és meglátod,nem lesz IDŐD SE KEDVED SEM DEPIZNI.
2014. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 az hogy nem dolgozok jelenleg az azért van, mert tanulásba fogtam és arra koncentrálok. Ha figyeltél volna, nem vagyok depis! Csak épp kiábrándult egy kicsit, pont az ilyen sekélyes emberektől, mint te!
2014. szept. 24. 22:25
 5/12 A kérdező kommentje:
Legközelebb kiteszek a genekemről egy képet, akkor biztos nagyobb figyelmet szentelnek rám! :-D :-(
2014. szept. 24. 23:02
 6/12 A kérdező kommentje:
* fenekemről ... Nehogy a helyesírásomba is belekössenek.
2014. szept. 24. 23:03
 7/12 anonim ***** válasza:
Mintha 80%-ban én írtam volna.
2014. szept. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor kitartást a sorstársaknak! :-) De vajon miért nem kapk egy érdemleges választ sem? Pedig biztos akad olyan, aki hasonlóan érzett, de valahogy csak sikerült átlendülnie rajta.
2014. szept. 25. 00:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Hol az a kép? :D :D :D
2014. szept. 25. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok(se barátok,barátnőm pedig sosem volt). Az egyetlen ami még életben tart az a munka. Amitől viszont rettegek,hogy amikor már nem lesz senkim(rokonok)teljesen egyedül fogok maradni. Persze most írhatnám,hogy munkahelyen lehet ismerkedni,de nem vagyok az a típus. Elvagyok a munkatársakkal,beszélgetek velük,de barátságot egyikkel sem tudok kialakítani. Mikor hazajövök netezek,filmet nézek,mert valahogy úgy érzem,hogy nekik nem kell megfelelnem,nem bántanak meg és még örömet is okoznak.

Sajnos ez a helyzet. 20/F

2014. szept. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!