Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, hogy ilyen hamar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ilyen hamar elmúljon a vágy?

Figyelt kérdés

Olvastam a virtuális sexről, elképzelhető hogy ez lenne az ok?

Februárban lesz két éve hogy megismertem a barátomat, mindketten 33 évesek vagyunk!Nincs mar szinte szexuális életünk. Első alkalommal is potenciális zavarokkal kuszödött, nem is jött létre az együttlét. Azonban utána 3-4 hónapig működött a sex, de akadtak olyan alkalmak amikor aktus közben összement. Egyre ritkábbak lettek az együttléteink, jelenleg mar több mint két hónapja. Az előttem lévő kapcsolatai 1-2-3 évig tartottak, elmondása szerint.


2007. okt. 25. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez lehet öszetett pszihológiai probléma is, bár azok ritkák így azt most nem tárgyalnám. Viszont az gyakran előfordul, hogy egyik fél nem találja annyira vonzónak a másikat mint amennyire kellene. Ez könnyen orvosolható azzal, hogy megbeszélitek ki mit élvez a sexben minden apró kis "mocskos" részletet :) perverziókat mindent. Ha ez megvan már is tudod hogy mitől veszti el az eszét ;)


Ezen kívül hosszabb távú kapcsolatoknál fontos és szükséges némi creativitás. Néha szánj 1 kis időt arra, hogy végigondold milyen kis újdonságot, izgalmat tudnál hozzátenni. (fehérnemű, jégkocka, szembekötősdi, kéz láb megkötözés, sexi ruhák, cipő, más helyszínek, stb.)


Sok sikert!

Crea

2007. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Sőt, sokkal hamarabb is elmúlhat.
2007. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!