Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Plátói szerelem. Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem. Szerintetek lehet még valami? Nektek mennyi idő volt elfelejteni?

Figyelt kérdés
Nem várok nagy megoldásokat, mert nem tudom, inkább azt nézném meg hogy alakult-e még valakinek így? Szóval a helyzet, hogy körülbelül két éve nyáron találkoztam egy nálam olyan 12 évvel idősebb sráccal (akkor 16 voltam). Beszélgette, vele, és kiderült PONTOSAN olyan belülről, amilyen embert mindig is elképzetem magam mellé. Pont olyan belül mint én. Nagyon-nagyn megfogott a belsője, kívülről, semmi extra, de az nem is érdekel. Próbáltam leplezni, hogy tetszik, de hat tudjatok szerintem ez nem nagyon sikerült. Akkor biztos nem tetszettem neki, hiszen ő egy érett férfi, én meg valószínűleg hozzá képest komolytalan, meg nagy túlsúllyal küzdöttem. Egyszer találkoztunk azóta egy eseményen, de ő másik városban él, szóval még nem is az hogy látnám. Hát azóta sokat változtam, felelősségteljes lettem, lefogytam, életmódot váltottam, és mindig azon gondolkodok, vajon így már tetszenék-e neki. Amikor futok vagy edzek akkor is tök sokat gondolok rá. És most gondolok bele hogy ez már két éve tart, és mar kezdem gyogyósnak érezni magam. Azóta volt barátom is, de sajnos nem működött. És azon rágódok hogy vajon ő még mindig azt a kis kövér lányt látná akinek tetszik? Az első benyomás maradna benne? VAgy egyáltalán mikor fogom őt elfelejteni? Valakinek véleménye, tapasztalata? Tudom , lehet hülyeség ilyennel ide fordulni, csak tényleg nem tudom már mit csináljak

2014. jún. 27. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam jelenlegi barátnőmmel. Ő azért nem akart tőlem semmit, mert pár évvel ezelőtti beszélgetéseinket meg a jellememet vette alapul. De sikerült rávennem, hogy a mostani komolyabb jellemem alapján ítéljen. Szerintem nem bánta meg. Az enyém is plátói szerelemnek indult, de hamar bevallottam neki az érzéseim. Mondjuk nálatok sajnos kicsit nagy a korkülönbség.
2014. jún. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem felejsd el! Próbálj nem rá gondolni.. Aki szeret , az ha kövér vagy is szeret , ha meg sovány vagy is! :)
2014. jún. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mondják hogy csinos vagyok, meg lehet hogy találnék valakit, csak olyat aki ennyire tökéletes belül? Mindegy akkor tovább próbálkozom, hogy elfelejtsem. Elég nehéz, és szerintem már rég túl kellene lennem rajta...
2014. jún. 27. 23:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, az én plátói szerelmem (vagy inkább nagyon nagy vonzalmam) először majd' 3 évig tartott, aztán egy évig úgy éreztem, hogy túl vagyok rajta, de lassan egy éve újra ugyanúgy érzem a vágyat iránta, úgyhogy mégse változott, ill. "visszajött". Viszont ha nem találkoztam volna vele újra gyakrabban, akkor lehet, hogy elmúlt volna teljesen az érzés. Szóval egy idő után, ha tényleg próbálod elfelejteni - de nem görcsösen -, akkor menni fog!
2014. jún. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én taliztam nyaraláskor egy sráccal, ugyanannyi idős volt mint én. Nagyon szerelmes voltam bele,de erre csak akkor jöttem rá igazán, amikor hazamentem. Azota se tudom elfelejteni, pedig nem is talalkoztam vele azota, az ország másik felén él. :( Szerintem beszélj vele! Ne hagyd elveszni, mint ahogy én! :'C Sok sikert! u.i.: sokat változtál és ha meglát, biztos nem a régi "kislányt" látja majd benned! :)
2015. jún. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!