Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom magamat adni a randin, feszélyezve vagyok és kuka vagyok. Hogyan oldódjak fel?

Figyelt kérdés

Ha olyan sráccal randizok, aki nagyon tetszik minden szempontból, akkor piedesztálra emelem és szinte nem merek megszólalni, mert félek, hogy butaságot mondok, félek, hogy nem is vicces amit viccnek szánok, de közben meg attól is félek, hogy nem érzi jól magát a társaságomban, mivel alig beszélek.


De én nem ilyen vagyok! Ha csak baráttal beszélgetek vagy olyannal, aki nem tetszik akkor meg humoros vagyok, sokat beszélek stb. Értelmes is vagyok, persze lehetnék műveltebb, de nem vagyok egy buta lány, ráadásul azt kijelenthetem, hogy jól nézek ki nagyon...


Ismerkedek egy sráccal aki nagyon jól néz ki, helyes izmos, de közben meg okos is, járt már ezer helyen a nagyvilágban, nyelveket beszél, jó munkája van...


Hogy kellhetnék egy ilyen srácnak? Nyilván nem elég a jó külső, de hogyan vegyem le a lábáról, ha képtelen vagyok feloldódni és magamat adni, pedig muszáj lenne, mert nem hinném, hogy egy ilyen srác elhívnak további randikra, ha az elsőn nem érzi jól magát nagyon. De én meg nem tudom megmutatni magam elsőre. Mit tegyek?


2014. okt. 23. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hidd el a srác, ugyanezeken a dolgokon rágódik, mint te.
2014. okt. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

De ha ezt közlöd vele, hogy te nem ilyen vagy, akkor lehet utána már könnyebben sikerül feloldódnod, és a srác is bevallja, hogy amúgy ő se ilyen.

Egyébként ha már valaki találkozik veled, akkor úgyse azért fog találkozni, hogy egymás fecsegését hallgassátok végig, hanem azért, hogy lásson :)

2014. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

As sem jobb, mikor zavarodban túl sokat beszélsz túl sok mindenről. :D


Szerintem, ha már érdeklődik irántad az jó jel. És biztos ő is izgul valamennyire.


Menjetek olyan helyre, ahol te otthon érzed magad.

2014. okt. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
alkohol?
2014. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

igen, az alkohol az jó szokott lenni :D Csak tudod, azzal meg az a baj, hogy akkor ugye "túl" jófej vagyok és ha legközelebb nem iszunk, akkor meg ugyanolyan zavarban vagyok. A végén azt hiszi, hogy csak akkor vagyok normális ha iszok :/


Nem hiszem, hogy egy ilyen kaliberű pasi zavarba lenne...

2014. okt. 23. 18:37
 6/13 anonim ***** válasza:
hát velem is volt ilyesmi és az elején ragaszkodtam hozzá, hogy csak este találkozzunk meg mindig iszogattunk kicsit és úgy oldódtak a gátlások kicsit. aztán pár találkozó után már nem volt szükség ilyesmi trükkökre és minden ment tök természetesen:)
2014. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Ha tetszik szexeljetek egyből és elmúlik a feszélyezettséged.
2014. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul van kocsija, gondolom mindig azzal fog jönni, ergo ő nem iszik akkor :/
2014. okt. 23. 18:49
 9/13 anonim ***** válasza:
10%
Ismerve a csajok igényeit, nem sok olyan fiú lehet, aki mellett te kukává válsz. XD
2014. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó , ezt most nem értettem....


Nem fogunk szexelni az nem old meg semmit.

2014. okt. 23. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!