Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon feszélyezve érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon feszélyezve érzem magam náluk, jár valaki ebben a cipőben?

Figyelt kérdés

Párommal távkapcsolatban élünk, mindketten a szülőknél lakunk még. De általában én vagyok náluk többet, mert így tudjuk megoldani. De nagyon feszélyezve érzem magam, 2-3 napokat ott töltök.. kb mint egy ingyenélő. Ilyenkor nem is merek annyit enni, mint amennyit szoktam..

Ő anno megkérdezte mikor ott volt nálunk, hogy valamennyivel bele tud e szállni a rezsibe stb.. hogy ott van. Mondtam neki, hogy ne butáskodjon már.. én/mi ezt tökre nem várjuk el. Lehet nekem is meg kellene kérdeznem?

Néha úgy látom, vagy csak nekem tűnik úgy hogy szülei orrolnak rám ezért.. hogy csak így itt vagyok úgymond ingyen.. járt már valaki így? Mit lehet ellene tenni?


2014. máj. 23. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ajánld fel, hogy beszállsz a költségekbe és ne lepődj meg, ha elfogadják.
2014. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az lesz, de majd következő fizetés napkor. De akkor utána legalább én sem agyalnék ezen talán.
2014. máj. 23. 09:51
 3/10 A kérdező kommentje:
Múltkor is hoztam már dugiba kaját.. mert már sokszor nem bírom ki hogy ne egyek annyit. Otthon kb minden órában eszem valamit. :D
2014. máj. 23. 09:57
 4/10 anonim ***** válasza:
lehet csak azért érzed, hogy a szülei orrolnak rád, mert te rosszul érzed magad így. ha a szülei nincsenek ott egész nap, amikor te ott vagy, nyugodtan vegyél pár dolgot, úgy, hogy a párod elkísér és akkor megoldódik a problémád. konkrétan kajára gondoltam. lehet a szülei is örülnének, ha főznétek valami finomat együtt.
2014. máj. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Meglehet, nálunk pl mindig nekünk kell főzni mert Anyum nem ér rá. Náluk pl ahányszor megkérdeztem, hogy segíthetek e valamit a főzésben vagy akármiben, sosem fogadták el a segítségem. :/ Nekem ez meg így olyan rossz..
2014. máj. 23. 09:59
 6/10 anonim ***** válasza:

A többitől függetlenül: ne egyél minden órában.

Nagyon durván el fogsz hízni.

2014. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok olyan alkat. 176 magas vagyok és 64 kiló :D akármennyit eszem meg sem látszik. Pedig egy kis plusz nem lenne rossz, mert így mindenkitől azt hallom hogy milyen gebe vagyok, milyen vékony vagyok.. egyél már egy kicsit mert zörögnek a csontjaid.. :D
2014. máj. 23. 10:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Ha fiatalok, akkor szerintem elég gáz beszállni a rezsibe. Ha idősebbek, akkor meg az a gáz, hogy csak így vagytok együtt. Más megoldás nincs?
2014. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én 24/L ő 26/F .. az anyagi háttér miatt nehezebben lehetne megoldani. Na meg nem is vagyunk régóta együtt. Neki én vagyok az első.. most még lehet komolyan gondolja. Na meg szerintem nem fog pont az első barátnője (mellettem) mellett maradni ... és egyből elkötelezni vele magát..
2014. máj. 23. 12:26
 10/10 anonim ***** válasza:

szerintem lány létedre túl sokat agyalsz ezen :)


egyébként nekem sem volt még senkim de ha lenne és jól egyeznők én szívesen megállapodnék nála


ha így gondolkodsz, úgy sem marsz vele startból veszett úgy az egész ... 26f

2014. máj. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!