Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy barátom és egy barátnőm. Nagyon jóban vagyok mindkettőjükkel. A lányt már 6 éve ismerem, a fiút két éve ismertük meg. A lány nagyon belezúgott a srácba, de kb egy évig csak kerülgették a témát. Most nyár végén végre összejöttek, de nem igazán megy jól a kapcsolat. Elméletileg ugye feljebb léptek egy szinttel, de gyakorlatilag nem sok minden változott, sőt. Barátnőm teljesen ki van készülve, mert most kevesebbet beszélnek, kevesebbet vannak együtt, mint amikor csak barátok voltak. Én úgy jövök a képbe, hogy velem viszont rengeteget van a srác. Beszélünk minden nap, sokat vagyunk együtt. Nagyon szégyellem magam miatta, pláne amikor a barátnőm tőlem várna támogatást. Elkerülni nem tudom, mivel ugyan oda járunk.

Vacakul vagyok emiatt az egész miatt. Olyan mint egy rossz tini dráma, amit igyekeztem mindig kerülni.


2014. okt. 23. 21:02
 1/1 anonim válasza:
sz*r a helyzeted, de szerintem tök egyszerű. a barátság és a szerelem között nagy a különbség. összejöttek, kiesett a csaj a kis 3asból, és a barátnő szerepét tölti be, ami a kicsit figyelmetlenebb pasiknál gyakran ezzel jár. nem neked kéne siránkozni, hanem megbeszélni ezt a barátjával. azért, mert a barátoddal vagy, aki nem akar a barátnőjével lenni akivel te is barátságban vagy, nem kellene, hogy te érezd magad rosszul.
2014. okt. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!