Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Ti hogy látjátok?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok kapcsolatban. A barátommal passzolunk, mindig mindenben segít nekem, számíthatok rá. Viszont van egy igen nagy probléma közöttünk s ez a túlzott féltékenykedése. Egyszerűen nem tudom vele megértetni, hogy azért vagyok vele mert szeretem. Nem csalom meg. Nem érdekel más.


Volt, hogy eldöntöttem eljárok edzeni. Trx-re. Mi volt a reakciója? Hogy nem örül neki, mert hogy biztos férfi edző lesz és majd taperol meg ilyenek... Hiába magyaráztam, hogy ez nem így lesz, képtelen volt megérteni. Ha elmegyek társasággal akkor is azt hallgatom, hogy kivel, mikor, mit veszek fel. Ha odaérek hívjam, ha hazaérek hívjam... Ha ferfiak is vannak a társaságban megsértődik, rossz kedve lesz, húzza a száját. Nem tudom mit tegyek vele, néha úgy érzem kalitkába zárna. :( Annak se örül ha a barátnőimmel találkozom. Olyan mintha ki akarna sajátítani. Ez eddig nem zavart, vagy nem tűnt fel... De most egyre inkább kételyeim vannak a jövőnket illetően. Mert ha ez már most ilyen, akkor mi lesz később? :( :/


Én nem akarom megbántani de rendszerint sikerül ezek miatt a konfliktusok miatt. Mit tegyek? Voltatok már így? Mi lett a vége?


Ő 22, én 21 L


2014. okt. 14. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

az én barátom is tud borzasztó féltékeny lenni és hasonló cipőben is járunk de szerintem ahogy telt az idő megértette hogy ő az akit akarok és szeretek

mondjuk mi sokat beszéltünk erről és sokszor volt belőle vita...most annál inkább

szóval ülj le vele beszélgetni és mond el neki hogy szereted és egy év alatt lett volna időd arra hogy megcsald,de nem tetted mert szereted

2014. okt. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most mondjam azt, hogy magunkból kiindulva tudjuk azt, hogy egyedül levő jó csajra kb. mindenütt nyomulnak. Főleg akkor vagyunk féltékenyek, ha szintünk felettinek érezzük a csajunk, mert akkor reálisan érezzük azt, hogy helyettünk összességében versenyképesebb férfit is kaphat.


Ha jó csaj vagy, és én lennék az edződ, évfolyamtársad, baráti körödben egy srác, stb. én is próbálkoznék csajom háta mögött.


A megoldás persze nem az, ha a csajt kalitkába akarjuk zárni, hanem az hogy minél több szabadidős programjának aktív részesévé válunk, adott esetben ennek része az is hogy minden hétvégén pasizó szingli barátnőiről tudatosan leépítjük barátnőnket.

2014. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sokat beszéltünk erről mi is, de mostanában nem akar már erről beszélni. És már nem tudom mit csináljak. Mi van akkor, hogyha ez sohasem fog megváltozni?!


Ha volt is rá példa, hogy valaki megkörnyékezett, azt leépítettem és ezt ő is tudja jól. Az sem segít, hogy elég érzékeny mélyen belül és sokszor bolhából elefántot csinál.

2014. okt. 14. 13:37
 4/4 A kérdező kommentje:
De így is vele töltöm a legtöbb időmet, de valahogy úgy érzem nem elég neki. De nem tudok a nap 24 órájában vele lenni és ezt meg kellene értenie. Amúgy csinálunk sok programot, mindig van valami jó ötlet.
2014. okt. 14. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!