Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elfogadható az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható az, ha a barátom az összes exével fenttartja a kapcsolatot? 30/L

Figyelt kérdés
Fél éve jöttünk össze.Nagy a szerelem,de mégis egy kicsit zavar ,hogy esténként chatel és MSN-ezik velük.Azt hogy miről ,nem tudom soha nem olvasok bele a dolgaiba mert tiszteletben tartom.
2010. jan. 25. 10:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
én zokon venném hogyaz exekel foglakozik este és nem velem. kiváncsi lennék ugyan mi lehet velük ilyen kellemes azon a cseten msn. .szépen beállítanám a szöveg mentését és röktön kiderűl kivel mulatja jobban a szabad idejét
2010. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Nem elfogadható!

Olyan nincs is hogy mindenkitől szépen válik el az ember! Szerintem légy résen! Akkor nem érhet meglepetés!

2010. jan. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
65%

Mond meg neki, hogy este inkább együtt legyetek, ne annyit neten lógjon már, hogy a régi barátokkal/exekkel beszéljen.


Különben meg szerintem ez jó dolog, hogy ő nem utálattal emlékszik vissza rájuk.

2010. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!