Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a barátnőtöket, ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a barátnőtöket, ha?

Figyelt kérdés

Ha nagyon jól kijönnétek, hűséges lenne, házias, szerény, kedves, odaadó, nem hisztis, nem költekező, és jó az ágyban, emellett fiatal és csinos.

A kapcsolatban nem lennének gondok, már az esküvőt terveznétek, de megismerkednétek egy még fiatalabb cuki lánnyal. Dobnátok érte a barátnőtöket?


Ha ti 28 körül vagytok, a barátnőtök 20, az új kiscsaj 18


Igen? Nem? Miért?


2014. okt. 23. 22:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bárcsak lehetne most annak a 20 éves lánynak egy figyelmeztető jelet küldeni 'Hagyd ott azt a nyomottat!' jobbat érdemel Nálad, úgyh szerintem IGEN, hagyd el! :D
2014. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
egyértelműen nem dobnám el , megvagy huzatva hogy egy ilyen kapcsolatba feljön benned ez , hogy a kiscsajra eldobod.....aztán az a kis csaj meg akár 1 hónap után dob téged vagy akármi meglehet, és koppansz egy nagyot, de akkor ha így történne , ne is haragudj de meg is érdemelnéd...
2014. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
igen dibnám mert valószinü 28 évesen a 20 évessel csak egy kaland kevééért vagyok együtt nem esküvő miatt
2014. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem sok olyan lány van akiben ennyi minden megvan egyszerre. Inkább örülnöd kéne annak, hogy veled van és ne m mással ismerkedni. Ő hűséges de Te is? Ha ennyire jó a kapcsolatod miért jut egyáltalán eszedbe, hogy elhagyd a bizonytalanért? Egy 18 éves kiscsaj ráadásul még nem biztos, hogy tisztában van magával. 22/L
2014. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%

Hát most leleszek pontozva, de leírom a saját történetemet. 20-as éveim elején volt egy barátnőm, akivel 5 éven át együtt voltam. Pontosan ugyanazok a dolgok voltak rá is jellemzőek, mint amiket a kérdező említ. Tehát tökéletes volt. Aztán egyik napról a másikra megismertem egy 18 éves 'kislányt'. Teljesen elvette az eszem. Teljesen más volt mint a barátnőm, kívül-belül ellentétje volt. Én egész egyszerűen, néhány hét alatt belészerettem. És ő is belém. Én voltam az első az életében, minden tekintetben. Ezt nem lehet elmagyarázni. Lehet valaki gyönyörű (az előző barátnőmet mindenki gyönyörűnek tartotta, modellkedett is), lehet házias, akármi. A szívnek nem lehet parancsolni. Tehát beleszerettem abba a lányba annyira, hogy nem lehet elmagyarázni. Nehéz volt, de szakítanom kellett a másik lánnyal. Azóta van egy 8 éves kisfiunk,

és ő az életem értelme. Őt soha nem hagynám el. Úgy szeretem ahogy van.

2014. okt. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!