Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Tudtok tanácsot adni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tudtok tanácsot adni? 18/L ;) ) )

Figyelt kérdés

A minap a barátom ezt az üzenetet küldte nekem.. És mivel én magam nem vagyok ilyen téren otthon, segítséget kérek :)

Na szóval az üzenetet :

" Szexxel meg a perverzióval kapcsolatosan szeretném ha kitalálnál valami vadat,őrültséget!! mint például az múltkori eset. :) Ezt úgy váratlanul amikor nem is számítanek rá. Vagy legyél játékos az előjátékban de ne vidd túlzásba :P Legyél olyan vad vagy rosszkislány :3 Legyél ötletes vigyél bele minél több fantáziát és éld bele magad ;)"



2014. okt. 8. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
De mi volt a multkori eset?
2014. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudni kéne, hogy mi volt a múltkori eset, hogy azt kizárhassuk a lehetőségek közül... Magam részéről, ha mesztelenül kikötözve várnád az ágyban akkor azon biztos meglepődne persze pozitívan
2014. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? A srác azt akarja, mint múltkor (a szöveg alapján), amiről ti tudjátok, hogy mi volt...
2014. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak kanos. Mondd meg neki, hogy most ő következik.
2014. okt. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bogárkám legalább körülbelül leírhatnád, hogy mit csináltál a múltkor, illetve hogy mit szabad és mit nem.
2014. okt. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát múltkor spontán az egyik bár WC-jében csináltuk.. Nem kell lenézni. :)

A kikötözős tetszik :-D

2014. okt. 8. 20:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Igényes nő lehetsz te is (Y)
2014. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igenis az vagyok, de kell hülyeségeket is csinálni. Másképp túl unalmas lenne... Vagy ez csak szerintem van így?
2014. okt. 8. 20:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Igényes vagy,de egy nyilvános wc-be dugott meg a pasid.Igazad van (Y) tapstaps
2014. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ajánlom az öltöző fülkét, menjetek "vásárolni", Az elégé izgalmas, merész, bevállalós, meglepő. tuti, hogy nagyon bejönne neki. Mondjuk nem muszáj szexelnetek, de azért legalább orálisan elégítsd ki, és ne feled, felső nélkül.
2014. okt. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!