Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vélemények? Akit szeretsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények? Akit szeretsz arra időt szánsz, és kedves vagy vele nem?

Figyelt kérdés

Először is a legnagyobb probléma, hogy utóbbi időbe 3 hetente találkozunk csak. Távkapcsolat, de akkor is... Másik nagy gond, hogy lassacskán fél éve vagyunk együtt, egyszer se mehettem le hozzájuk...

Sokszor rideg, én elköszönök tőle, hogy megyek valahova, szeretem stbstb...

Erre annyit ír: Oké, hello

...


Ezt szóvá tettem, berágott leszedte az egyetlen képet ami a kapcsolatunkat jelképezte. Igazából különösebben nem érdekel, mert nem az számít mi van az interneten... De mégis ez egy odaszúrás volt a részéről...

Szóval az állandó balhék mennek, hogy nem vállal fel, keresi a kifogásokat miért ne menjek le, ritkán találkozunk, ilyen hangulat ingadozó, és ha olyanja van egy kicsit sem kedves... Bármin betud sértődni, és ő amúgy teljesen hibátlan...

Én vagyok hülye, hát 3 hetente találkozni jó dolog, és hogy nem akar bemutatni szüleinek, hogy nem mehetek le az is rendjén van. Majd egyszer...

Közbe pedig olyanok mond élete értelme vagyok, nem akar elveszíteni... Tudom, hogy nincs más, mégse értem...

Most nem is beszélünk, és talán itt vége? Remélem nem.

Ő persze semmit nem ért, hogy mi a bajom, miért nem beszélek vele...


25F


2014. okt. 24. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ő leszar téged. Bocs, de ez az igazság.
2014. okt. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fu de nem szeretek regényt olvasni!
2014. okt. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hanyadik kapcsolata vagy neki?

Aki szeret, nem így viselkedik. :(

Távkapcsolat: hány km választ el titeket? (nem mindegy, hogy 30, 200 vagy 1000)

2014. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csupán 147km, nem kevés, de nem is a világvége
2014. okt. 24. 13:17
 5/6 A kérdező kommentje:
2. kapcsolata
2014. okt. 24. 13:17
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
Hát bocs, de az ember nem így viselkedik azzal akit szeret. Az élete értelmével meg főleg nem.
2014. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!