Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek a kapcsolatnak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek a kapcsolatnak még értelme? Teljesen megvaltozott a baratom, es nem tudom, meddig birom.17l

Figyelt kérdés

Szoval a szulei elvaltak, es o az anyukajaval maradt. Az anyjat nagyon birom, tenyleg jo fej, es mindent megtett, hogy a baratomnak jo elete legyen egy szulovel is. O (marmint a baratom) megsem "halas" az anyjanak, inkabb az apja fele huz, aki viszont KOGAZDAG, es mindig, mindent megvesz neki. A multkor pl. indultunk volna videkre, de a hazuk elol elloptak a (szinten az apjatol kapott) luxussportkocsijat. En gondoltam, hogy mivel draga kocsi, hivjuk a rendorseget, vagy valami, nem, o azonnal hivta az apjat, elmondta mi tortent, es feltette azt a szamomra dobbenetes kerdest, hogy "fater, ugye veszel nekem masikat?" mondanom sem kell, a valasz persze volt...

Nagyon zavar, hogy penzehes, es kihasznalja az embereket, pedig nem volt ra ez jellemzo eddig, es felek, hogy ezek utan nem lehet majd vele normalis parkapcsolatban elni. Szerintetek tudnek ra valahogy hatni, vagy ha azt mondom neki, fejezze be, vagy vege, komolyan veszi? Probaltam mar finoman utalgatni, de semmibe vette. O mindig a nepszeru, helyes fiu volt + iszonyatosan makacs, szoval nehez lenne hatni ra, de 1 eve egyutt vagyunk, remelem azert lefalabb meghallgatna. Szerintetek?

Bocsanat, hogy regenyt irtam, aki elolvassa, es valaszol, annak koszonom.

17/l


2014. okt. 24. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy érdekelni fogja - pláne, ha makacs is meg hülye is. Meghúzza a vállát, hogy majd az apja vesz neki másik csajt.


Inkább te menekülj, mielőtt eljut odáig, hogy ő gazdag, szóval neked k*ss, és csináld amit mond. A legtöbb sajnos oda jut...

2014. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Figyelj, ha ígyis-úgyis halálra van ítélve a kapcsolat és a gyerek egy gyökér lett, akkor azért jelentsétek a rendőrségen a lopott kocsit és ha addigra lesz a barátodnak új autója, akkor neked adja majd a régit :D
2014. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, nem kell erőltetni.
2014. okt. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól tartok egyet kell értsek az 1. válaszolóval..

Szerintem is hagyd ott és menekülj mert ebből már semmi jó nem lesz. Ráadásul ha utalgattál és ő mégsem vette észre akkor azt jelenti hogy ne is figyel rád igazán..:/

2014. okt. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem dolgozott érte, nem is fogja értékelni. Elsőre azt mondanám, hogy az apja nagyon rossz hatással van rá. Még ha meg is engedhet egy új sportkocsit a kölkének, akkor se szabadna csak úgy az ölébe pottyantani, mert a régi elveszett. Elsősorban nem a barátod tehet róla, hogy ilyen hanem a szar nevelés. Viszont magától meg nem fog megváltozni, mert persze, hogy a kisebb ellenállás felé fog húzni (tenni valamit, saját lábon állni vs telefonálni apucinak).


Próbáld meg neki peccegetni, hogy többre tartanád, ha önerőből érne el dolgokat, de vigyázz, mert ezzel a saját pozíciódat veszélyezteted mert közted és a mostani kényelmes élet és apuci közt kéne döntenie.


Persze el is fogadhatod, hogy ilyen. Ezt te érzed, hogy mennyire fér bele.

2014. okt. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!