Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítsak? Van értelme a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? Van értelme a kapcsolatnak? Lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. A barátommal másfél hónapja vagyunk együtt. De ő egyetemre jár, egy héten max 2szer tudunk találkozni, vagy annyiszor se. Az elején láttam rajta hogy örül nekem, és szerelmes de most semmi. Mármint monjda hogy szeret, de nem mutatja, és ha mondom ezt neki, arra fogja hogy fáradt. Előző barátommal 1 évig voltam együtt és az teljesen más volt, ott éreztem hogy szeretve vagyok és boldog voltam. De itt nem ez a helyzet, és kezdem azt érezni csak vesztegetjük egymás idejét. 16L

2014. okt. 19. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az biztos hogy egymás idejét vesztegetitek.Te még fiatal kis lány vagy,aki azt sem tudja mi a világ(nem korból hanem abból mondtam meg amit leírtál).
2014. okt. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még megvárok párat.:)
2014. okt. 19. 09:32
 3/5 anonim ***** válasza:
attol hogy nem mutatja ki szeret énse vagyok valami nagy érzelem kimutató én ugy mutatom ki hogy szeretem hogyha tvzünk vagy boltba megyünk és rámutat valamire hogy ő azt hogy szereti akkor megjegyzem és meglepem vele.nagyon szeretem de nem aza tipus vagyok aki olyan nagyon érzelem kimutatós de tudja hogy szeretem rájött hogy én kedveskedésel kis gesztusokal mutatom ki hogy szeretem
2014. okt. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hétvégente miket szoktatok csinálni? Menjetek el valahova romantikázni vagy sétálgassatok, az is tud romantikus lenni. Lehet, hogy tényleg fáradt, derítsd ki hogy mi a szitu.:-) egy ilyen alkalom szerintem meg tudja válaszolni, hogy szeret-e téged:-)
2014. okt. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már az első hónapokban sem érzed, hogy szeret, az tényleg gáz.
2014. okt. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!