Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyaral a párom és ez volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaral a párom és ez volt az 5. napja és még 1,5hét. És ma hívott először mert tegnap küldtem neki smst és azt mondta nem tud senkitől telefont kérni azért nem hív, higyjek neki?

Figyelt kérdés
Mert simán van telefonfülke és azt mondta hiányzom neki,de ha annyira hiányoznék még az smsem előtt elment volna egy fülkéhez nem? 100ft nem a világ és mondta, hogy majd csak hétvégén "tud" hívni,de szeret és hiányzom :S Már nehezen hiszek neki,mert amikor itthon van akkoris előrébb valók jópárszor a barátok, mint én és nem a megcsalástól félek, hanem maga az,hogy ha szeret már előbb keresett volna ha annyira hiányzom neki :S Én már aludni se tudtam nyugodtan mióta elutazott(Balaton - 150km), hogy miért nem keres már..
2008. aug. 12. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szia. jól látod a dolgot.ha annyira szeret,felhívott volna.az én párom még néha külföldről is felhív(ott dolgozik)ha nem tud esetleg írni aznap vagy msn-re jönni. úgyhogy csak óvatosan a fiúval.
2008. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van, nekem sem tetszen a helyzet. Mikor én 3 hétig voltam Angliában, akkor szinte minden nap valamilyen formában érintkeztünk (telefon, sms, email)

Szerintem még a barátod még egy kicsit komolytalan és a haverok vannak az első helyen.

Te nem akartál vele menni a Balcsira?

Petranova

2008. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is minden nap hívna, ha annyira fontos lennl neki. Telefonfülke mindenhol van, de szerintem ha nagyon akarná, akkor valakitől el tudna kérni egy telefont. Én a párommal csak hétvégente tudok együtt lenni most nyáron, de így is minden nap felhív vagy ha tud, akkor ír msn-en.
2008. aug. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én párom is nyaral, nincs net, de minden nap van sms/hívás, de tudom, hogy ha nem lenne pénz a kártyáján, akkor is hívna ülkéből, vagy 1 sms-t írna valakinek a telefonjáról..

Vigyázz vele, ha hazajön legyél vele kicsit tartózkodóbb, és ha rákérdez, akkor mondd neki, hogy úgy érezted eltávolodott tőled a nyaralása alatt..

2008. aug. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Hívtak nyaralni, de a szüleim ne engedtek,amit mondjuk meg is értek, 17évesek vagyunk és csak pár hónapja vagyunk együtt.

Amikor én voltam Angliába, csak más volt a pár (4napot voltam ott) akkor is mindennap felhívtam a párom fülkéből, mer akkor meg én utaztam el és szerintem így volt a helyes. De ez a helyzet most így "nem helyes", már nem érzem sem a szeretetét, sem a szerelmét, de csak élőben akarok szakítani vele.

2008. aug. 12. 17:06
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem itt valami sunyiság van!!!


Engem minden nap felhív a párom, külföldről is ha éppen kint tárgyal valahol.


Nem mondom ,hogy megcsal, de nem hiányzol neki, az pedig azt jelenti, hogy nem szeret. Kész.

ez a XXI.század, nincs olyan hogy nem tud elérni ha akar!

2008. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én párom is nyaral - kezdető vagyok megint.

Igen 21. század. Másik kérdés, hogy ha majd hétvégén tud hívni, akkor most miért nem???

Ha annyira szeretne, már csak azért is felhívna, hogí hallja a hangod, vagy hogy elmondhassa mennyire hiányzol neki.

Tehát ma fel tudott hívni mégiscsak... Akkor az elmúlt 4-5 napban miért nem?


Lehet, hogy túlzottan női túldrámázás részemről, de én ilyenkor ki tudok akadni..

2008. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%

Minek féltékenykedsz? emléxem, én apám még németországban volt 3 hónapig, fél évig dolgozni, h haza sem jött és akkor még telefonálni is alig lehetett.

Inkább pihenj, hogy aztán nagyobb öröm legyen a viszontlátás.

2008. aug. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól sejtem, te vagy az, akik megbeszéltétek, hogy mivel egyikőtöknek sincs pénz a telefonján, ezért majd néha megpróbál felhívni valahogy. Úgy látszik, a szülei nem engedték, és ki mástól kérne telefont?

Elhiszem, hogy izgultál, de szerintem ne duzzogj :), foglald el magad, és majd hétvégén megint hív.

Nem működünk egyformán, nem hiszem, hogy okod lenne aggódni. Örülj, mikor hív, és várd haza, aztán dönts csak a kapcsolatotokról.

2008. aug. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok, mert az előző kérdésre nem sok válasz érkezett :$ Én úgy állok hozzá ahogy az első pár hozzászóló, sajnos én is nagyon kitudok akadni, főleg azért mert az anyja(!) fizeti a cigijét(!) ami egy 500as és akkor ha egy dobozzal kevesebbet szív akkor feltudna hívni fülkéből, ha 5ször felhívni vagyis minden harmadik nap akkor egy szavam nem lenne, és ha most nem írtam volna neki akkor fel sem hívott volna hétvégéig, még azt sem tudtam, hogy egyben megérkeztek-e :S
2008. aug. 12. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!