Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elérni hogy akarjon?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel van köztünk vmi. Tudja de nem akar kapcsolatot és emiatt kerül. Fbon minden nap beszélünk de mostanság mindig oda jukadunk ki hogy miért nem vallja be hogy akar. Sőt valószínű hogy az exe is újra próbálkozik. Nem akarom állandóan idegesíteni hogy találkozzunk már,mert elég hisztisnek hat. Hogyan érjem el hogy ne nyomja el magában hogy akar?
2014. okt. 24. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel a másik próbálkozik, és valószínűleg azt preferálja, téged inkább nem akar hülyíteni.
2014. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval hagyjam ne is keressem?
2014. okt. 24. 15:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyan ebben a helyzetben vagyok, és már nagyon elegem van az egészből, már nem tudom, h mitévő legyek....
2014. okt. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!