Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 11 év korkülönbség nagyon sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 év korkülönbség nagyon sok?

Figyelt kérdés

Én 22 vagyok (N) és a srác akivel ismerkedem 33. Komoly kapcsolatot szeretnék, de nem tudom, hogy mennyire működne -e... Mit várhat egy 33 éves férfi? Meg pl. én még szűz vagyok, ezt nem tudom, hogy fogadná.


Valakinek van tapasztalata ekkora korkülönbségnél?


Köszi.


2014. okt. 24. 16:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gondolj bele 11 voltál amikor ő már 22, lehet valami kisebbségi gondja van.
2014. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#9 Az egy igazi apa-lánya kapcsolat. :D
2014. okt. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm is mindig azzal jött hogy àllandóan temetésre jàrt mert az ő korosztàlyàba sokan meghaltak lehet ez volt a baja?-de a fiatal is meghalhat elég egy vaddal ütközés vagy csak stresszes élet.a lényeg hogy kijöjjetek egymàssal érdeklődési kör közös programok stb.
2014. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#8 jó nagy barom vagy:) jó ha együtt lesznek fél évig, max 2-3 most mit izélsz ezen? mondjad nekik hogy nem sok aztkész :')
2014. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14 Ja jó.


Kérdez: igazad van, nem sok az a 11 év, a lényeg hogy szeressétek egymást.

2014. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
53%
Meg ha jobban belegondolok, sokkal egyszerűbb az ajándékozás. Több a lehetőség: bot, járókeret, műfogsor. :)
2014. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!