Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiatal lányok miért vonzódna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal lányok miért vonzódnak az idősebb pasikhoz?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy ezeknek a lányoknak nincs apakomplexusa. Mennyivel tud többet nyújtani akár érzelmileg, akár fizikailag (értsd. nagyobb biztonság érzetet ad) egy idősebb férfi, amellett, hogy már szilárd a jelleme és önálló keresete is van?

Volt már valakinek ilyen kapcsolata? A fiatalabb fiúknak mit tudnátok tanácsolni, mire figyeljenek jobban?

Köszönöm a válaszokat.

19/F



2014. okt. 24. 16:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
5: Mert az idősebbek lányoknak nem kellenek, hiszen mint a válaszokból is látod, nekik 20+ vagy inkább 30+ srácok/férfiak kellenek :)
2014. okt. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kolosszus22 ***** válasza:

Az idősebb pasinak is a punci az elsődleges, de kb. 25 éves korára már megtanul az ember egy-két dolgot és azt mondjuk a nőknek amit hallani szeretnének! :P

27F

2014. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az én párkapcsolataimban mindig volt 2-3 év különbség,de szerintem ez még közel sem orvosi eset.Általában az idősebb férfiakban érzem,hogy valamilyen szempontból tud biztonságot nyújtani,míg egy velem egykorúval,vagy fiatalabbnál nem.Persze,nekem is volt nagyon gyerekes pasim,de kivételek mindenhol vannak.Ha mondjuk 30 felett újraházasodok,pár év korkülönbség miatt a javamra nem kosarazok ki egy másik 30-as férfit.


22/N

2016. márc. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!