Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok a párról, ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok a párról, ha?

Figyelt kérdés

A barátommal angolul és oroszul szoktunk beszélgetni, mivel ő orosz anyanyelvű.

Ma beültünk egy gyorsétterembe, és elkezdtünk beszélgetni.

Először csak általános dolgokról, hol oroszul, hol angolul (nem keverve). Utána meg valahogy szóba kerültek a nyelvek és nemzetiségek egyes országokban, meg a történelem.

Eleinte csak a szomszédos asztaltól nézett furán ránk egy pár. Szóba jöttek ilyen dolgok, hogy Osztrák-Magyar Monarchia, aztán milyen nyelveket beszélnek Belgiumban, milyeneket Moldovában, meg egy kis töri.

Egy idő után már az egész étterem minket bámult és fülelt.

Nem otthon volt ez, Németországban élünk, ahol a kulturális sokszínűség pedig normális.


Ti mit gondolnátok, ha egy fiatal párt így hallanátok beszélgetni?

(két nyelven)


2014. okt. 24. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
jó, okt. 23. környékén oroszul beszélni...... nem csoda, ha megbámultak XD
2014. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hogy szép dolog ha valaki megtanulja a párja anyanyelvét :) én becsülném,de azért fülelnék :D
2014. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Azt gondolom, hogy kamu
2014. okt. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
engem nem zavar, egyfelöl angol kell a munkámhoz , oroszul meg folyékonyan beszéltem lévén orosz iskolába jártam (igaz sokat feljtettem) :D
2014. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem szoktam másokkal foglalkozni, de ilyen helyzetekben azért én is fülelek. Már akkor, ha turistákat hallok a metrón beszélgetni, nem hogy ha esetleg két nyelven beszélgetne egy pár... :) Ez egy érdekes dolog. Főleg mondjuk akkor, ha az ember még érti is valamelyik, esetleg mindkét nyelvet :) Mondjuk nem bámulnék oda, az biztos, de magamban mosolyognék, hogy vannak még olyan párok, akik ilyen izgalmas dolgokról tudnak beszélgetni :)
2014. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Totál hidegen hagyna. Kétlem, hogy emiatt bámult volna titeket az egész étterem, talán elfelejtettél felsőt felvenni, vagy lehet szimplán paranoiás vagy?
2014. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Biztos feltűnne, nem is az, hogy nem magyarul beszélnek, hanem az, hogy 2 nyelven. De én személy szerint nem tulajdonítanék neki jelentőséget.
2014. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem a nyelv/ek miatt, hanem a tema miatt figyeltek fel ratok...Ott eleg nagy tabunak szamit a tortenelem.
2014. okt. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ja, nem láttam, hogy Németországban volt, akkor nemtom XD

első voltam

2014. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én is hallgatóznék, de próbálnék nem feltűnő lenni. :D De nem rossz indulatból, hanem mert minden elismerésem.

Mi is 2 nyelven beszélgettünk Münchenben a lengyel kollégámmal (német, angol), de nem vettem észre, hogy bárkinek is feltűnt volna.

2014. okt. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!