Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől csökkenhet a szex igényem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől csökkenhet a szex igényem?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdett feltünni, hogy nem kívánom annyira a szexet. Ez azért furcsa, mert előtte meg ész nélkül kívántam. Barátnőmmel volt úgy, hogy bő 36 óra leforgása alatt 4X is volt szex. Mostanság ennyit nem igénylek és nincs is állandó merevedésem, pontosabban korábban ha hozzámért már álltam. Félreértés ne essék, szex közbe nincs baj az erekciómmal, de már nem jön olyan spontán. Plusz durván sokáig bírom. Korábban sem volt panasz sztm, de első kör mindig rövid volt második már hosszabb ill. hosszú; utána még tovább. Az utóbbi pár alkalommal meg első akciónál is sokáig bírom. Barátnőm is szóvá tette, hogy mi van velem, hogy eddig bírom. Érzelmi hullámvölgyet kizárnék, mert szeretem. Nem erről fúj a szél szerintem.

2014. okt. 24. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Öregszel
2014. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!