Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves srác vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves srác vagyok, és egyáltalán nem jön össze a párkapcsolat senkivel, pedig nemigazán van hátrányom, azt mondják helyes is vagyok. Arra gondoltam, hogy rontás van rajtam. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
szakmailag minden oké ... de ez a magánélet nemigen jön össze... eléggé depressziós vagyok emiatt.. a pénz sem boldogit, sem az anyagiak :(
2014. okt. 25. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
én leveszem rólad a rontást, az aranyért cserébe.
2014. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D
2014. okt. 25. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy nem jön össze? Nem találsz magadnak barátnőt, mert nem jársz olyan helyekre? Vagy pont hogy jársz és mégsem tudsz megismerkedni egy lánnyal sem?
2014. okt. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

buliban r*bancokkal lehet ismerkedni.

van másként is alkalmam ismerkedni, de sehogysem jön össze... szinte mindig ugyanaz a forgatókönyv: néhány hétig minden jó (a csajszi jól érzi magát velem, biztonságban érzi magát velem - ezeket mindig elmondja, meg hasonló dolgok), aztán pedig minden egyik napról a másikra megváltozik... én ezt nem értem, és egyre szarabbul érzem magam...

2014. okt. 26. 07:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem értem. Nem tudod megkérdezni az egyik lányt, hogy mi történt? Mondjuk túlságosan ráakaszkodtál vagy történt-e valami vele és ezért nem érezte már olyan jól magát veled?

Nálam már volt olyan, hogy eleinte jól éreztem magam a sráccal, minden jó volt, aztán egy idő után túl sok volt, hogy minden pillanatot velem akar tölteni és ha lefoglalt voltam, akkor is időt kellett szakítanom rá, mert mindenképpen egy légtérben akart velem lenni....nem volt egyszerű eset.

2014. okt. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

de én tudom mindennek az okát... egyik azért nem mert volt már valaki más előttem... aztán helyettem inkább valaki más... aztán a harmadik egyszer csak ignorálni kezdett... :D

szóval az esetek többségének tudom az okát, ennek ellenére nem akar összejönni!

mindenféleképpen próbáltam már: bulikban, összejöveteleken, Facebookon kezdeményezni, sehogysem...

2014. okt. 26. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!