Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütött. Megbánás nélkül....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Urszi kérdése:

Megütött. Megbánás nélkül. Vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 2 évig voltam együtt a volt párommal.Eleg necces sztori volt a mienk

Tarskeresozott mellettem megbocsatottam egy idő után.Mindenre volt kifogása,mindent megmagyarazott.En se vagyok könnyű eset, jól kihasznalta a naivitasom 2 éven keresztül. A legvégső az volt mikor veszekedtunk bele allt az arcomba orditott, én meg elloktem magamtól, majd akkora pofont kaptam hogy délutánig zsibbadt a fejem.Ezek után még én voltam a szemetlada, mert azon robbant ki a botrány hogy keresett az ex pasim, de természetesen semmi nem volt nincs köztünk néha beszélünk, neki is van bnoje. Kérdem én milyen már hogy normális kommunikáció helyett lekever egy akkorát hogy leesik a fejem..? A pofon után ki se engedett a lakasbol!Bekapcsolt egy vígjátékot és elkezdett nevetgelni rajta...Mikor sikerült elmennem órákkal később...szídott folyamatosan, neki állt feljebb..majd találkoztunk megbanta de semmi extra...csak szavak..persze kidobtam..1 hétre rá, azóta nem keres hal istennek..Tuti szociopata? Vélemény?


2014. okt. 25. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
már meg is oldottad. mi kéne? hajrá
2014. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RRR ***** válasza:
100%

örülj,hogy vége lett!

ez egy állat volt

2014. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó, hogy megszabadultál tőle. Gratula! :)
2014. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Azonnal,hagyd el!! Legközelebb majd leszúr!?

Komolyan ezt az embert szereted? Megver,holnap meg szopkodod? Azonnal befejezni,vége,erre nincs mentség!! Gondolkozz! És merjél lépni,én is mertem,és boldogabb vagyok,mint valaha!!

2014. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jol jártál
2014. okt. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jol tetted hogy elhagytad. Az ilyenek nem valtoznak es csak egyre gyakoribb lenne. Gondolom egy normalis no sem kivanja azt a gyerekenek, hogy ilyen apa mellett nojon fel. Ilyen ember mellett nem szabad maradni. Nem lenne normalis csaladod, boldog parkapcsolatod, eleted...
2014. okt. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:

végre helyesen cselekedtél. Ez alap kellene h legyen de itteni kérdéseket olvasva látom h nem az, szóval grat!

Lépj tovább!

2014. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát igen.. Már nem működött amúgy sem, ez feltette az ire a pontot..Csak tudjátok nehéz normális embert találni,és az ember küzd azért ami van. Főleg ha szerelmes. Nehéz újra hinni főleg egy ilyen kapcsolat után, túl sokáig hagytam magam hülyének nézni,most úgy érzem már nem tudok senkibe se bízni.. Ez valahol jó is de nagyon rossz is, de hát a nagybetűs élet.
2014. okt. 25. 19:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Velem is történt ilyen régebben. Annyi különbséggel, hogy a szituáció más volt, és a pofon után amit kaptam, én visszaütöttem. Volt ám megdöbbenés:) De én is elhagytam a pasit. (Ex vőlegény)


Ezt máshogy nem lehet intelligensen elintézni, csak úgy, hogy kilépsz a kapcsolatból.

2014. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!