Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy hiszékeny/naiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy hiszékeny/naiv pasival együtt élni?

Figyelt kérdés

-Tehát kialakul valamiből egy vita és akkor oda megy hozzátok nyálazni ,hogy ezt azért ne tedd

meg ezért meg folyamatosan lelkizik, meg így úgy akar hatni rád , de most őszintén nem szarjátok le?

Félre értés ne essék szerintem is nagy szüksége van ezekre a lelkizésekre, de azért legyen már egy határ.

Pl.: megcsaltad a barátod valamiért , és még oda megy okokat keresni meg megpróbálni megjavítani a kapcsolatot.

Szerintem ez teljes mértékben egy hányás és férfiatlan viselkedés, ha az ő hibájából is történt akkor is.

Inkább akkor lépjen le szó nélkül mint ott nyálazzon. Komolyan mondom nem értem pár férfi társam nőies viselkedését

szégyenek vagytok. A férfi azért van teremtve , hogy irányítson nem azért, hogy egy kapcsolatban őt irányítsák folyton.

És rohadtúl meg is értem ,ha meg vagytok csalva és utánna nyafogtok, hogy ez így úgy ku**va(még ,ha az is)

Ténlyeg nekem úgy tűnik, mintha annyi erő sem lenne bennetek mint egy nőben. És őszintén szólva miért a nőktől várjátok a változást?

És a kérdés lényege az lenne, hogy neked mint nőnek lenne türelmed egy ilyen pasihoz? vagy inkább jobb, ha ő talál ki valamit az ilyen helyzetekben?

És most mielött itt az lenne, hogy általánosítás meg hímsovinizmus. Leszögezném ,hogy számomra is mindig van kivétel.

De ezeknél a helyzeteknél nincs. Tehát egy férfi irányítson és ne tudja már túl értékelni maga mellet a nő magát (és ezt ne úgy vegyétek, hogy egyen joguság)

Mert 1 soha nem volt az 2 nem láttam még nagy vezért nőt és ez nem véletlen 3 az egyen joguság nem keverhető össze az egyenértékkel 4 aki ezt nem fogta fel b**sza meg

Tényeket nézve teszem fel a kérdést nőktől az ilyen férfi nem tud férfi lenne a szemetekben??, vagy ti vagytok vakok? 22/f



2014. okt. 25. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
az én szememben biztos h nem még barátnak sem sőt messziről is idegesítenek :DD ennél még a másik véglet is jobb
2014. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értettem, olyan férfira gondoltál, aki hagyja magát kihasználni és átverni. Nem, nem szeretném, ha a párom ilyen lenne. Azért legyen már önbecsülése!

Az viszont jó pont, ha megértő és lehet vele lelkizni.

2014. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ilyet nem hiszékenynek, vagy naivnak hívják. Hanem papucs, vagy kapcsolat függő. Jó esetben angyal lelkű, aki sok esélyt ad, mert bízik, hogy változik a másik. Vagy ott van még a "balek" jelző.

Az ilyen ember egy okos nő tökéletes társa. Meg kell becsülni.

De egy ilyen férfit, csak az tud megbecsülni, akit megvert már a sors egy-két egoista paraszttal.


Az én mostani párom ilyen VOLT.

Rajtam kívül eddig minden barátnője és a volt felesége is megcsalta. A volt feleségének megbocsájtott. Az még is tovább csinálta.

Mi már eljutottunk arra a pontra, hogy igen is a sarkára áll. Nem könyörögne nekem soha, ha otthagyom, nem jön utánam. De bármit kérek tőle, megteszi, vagy megveszi.

A lelkizés kicsit zavar. Én nő létemre elég pokróc vagyok.


Akinek nem kell, ne éljen együtt ilyen férfival.

2014. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kis lelkizés még aranyos is lehet, de ha egy pasiból előtör az a bizonyos "vinnyogó picsogó nyálas szörny" na az már számomra is idegesítő.


Az a férfi pedig akit megcsal a párja, és még ő könyörög a nőnek, megbocsát, csak ne legyen vége, na az az én szememben nem férfi. Arra tényleg a balek szó a legjobb.


Én magam se vagyok az az igazán sírós, hisztis típusú nő, szóval nem is ilyen párt választottam.

2014. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!