Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

Volt barátommal néhány hete szakítottunk, békésen váltunk el, barátok maradtunk, de nyilván vannak határok amiket nem célszerű feszegetni egymással szemben. Az egyik haverja rám nyomult, ami elég nyilvánvaló miindenki számára, de exem csak nevet rajta, mert tudja, hogy esélytelen az egész. Viszont van egy másik srác, aki szintén csapja a szelet, ő exemnek inkább csak ismerőse, viszont a fentebb említett nyomulós srácnak igen jó haverja. Vele elég kellemesen alakul a helyzet, egyelőre csak ismerkedünk, de nagyon figyelmes velem, érezteti hogy tetszem neki, szolidan udvarol, de randi még nem volt.

Igazából nagyon nem akartam még kezdeni senkivel, de ez a srác nagyon elbűvöl. Az exemen pedig mar túl vagyok érzelmileg, igy végül is nem latom akadályát hogy alakulni hagyjam a helyzetet.

Szerintetek ha komolyabbra fordul, illene elmondanom exemnek, hogy mi a helyzet? Vagy egyszer csak megtudja valakitől, valahonnan, és "jó" úgy?


2014. okt. 26. 05:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozol neki beszamoloval az eletedröl.
2014. okt. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan! Már szakitottatok, mostmár nincs köze ahhoz, hogy te kivel vagy. Szóval csak nyugodtan hagyd a dolgokat alakulni, az exednek már nincs beleszólása. Sőt, ha barátok maradtatok, akkor még örülnie is kellene a boldogságodnak:)
2014. okt. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szeretnék én is ez a típus lenni,aki ilyen hamar túl tud lépni:(


Mellesleg én nem biztos h kikezdenék az exem köréből valakivel...utána meg majd jön a nagyon nyomulós srác? Ők meg majd holnap kibeszélnek..."az a csaj nekem is megvolt,ja nekem is"...De ez én vagyok. Én ilyen vagyok. De Te dolgod,te tudod.

2014. okt. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"holnap" helyett "jól"
2014. okt. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem az a tipus vagyok aki olyan konnyen adja magát... A nagyon nyomulós srácnak nem voltam meg, és nem is leszek. Illetve nem én kezdtem ki Velük, hanem ők velem. És nyilván aki nem kelti fel az érdeklődésem, annak esélyt sem adok, pont mint a nagyon nyomulós srácnak.
2014. okt. 26. 07:34
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
azért említsd meg neki... úgy szép.
2014. okt. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!