Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés

A barátom folyton azzal piszkál , hogy sokat eszek és el fogok hízni. Tényleg rengeteget eszek , de nem hízlalókat! Salátákat szoktam enni.

Amikor a múltkor hízni akartam 2 kilót fogytam.

171 centi vagyok és 52 kg

15/l


2014. okt. 26. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, mert ez csak azt mutatja, hogy semmi más miatt nincs veled, kizárólag a tested miatt.Nem érzésből, nem szeretetből.

Ha a tested megváltozik,vagy megváltozna, vagy sérülne lelép, mert a személyed érdektelen számára. Ennyi.


Az ilyen embertől jobb távol-mint közel. De ezt majd te is megtanulod a saját károdon.

2014. okt. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1+ Nem beszélve arról, hogy az ilyen emberre sosem lehet a bajban számítani.
2014. okt. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De minden más tökéletes. Már több mint egy éve együtt vagyunk. Ő 16 éves
2014. okt. 26. 09:00
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
80%
a piszkálás bmire irányul, sosem normális. Ha vkinek gyíkja van, akkor ne piszkáljon, hanem mondja el mi a kínja.
2014. okt. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek mit csináljak?
2014. okt. 26. 09:19
 6/8 A kérdező kommentje:
Amikor konkrétak rákérdezek mi a baja akkor mondja hogy senmi es hogy jóvagyok így. De ha mondom neki hogy eszek akkor meg puffog hogy el fogok hízni
2014. okt. 26. 09:20
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
hát világíts rá h nem következetes és h ez neked így rossz
2014. okt. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Neki csak a tested kell semmi tobb ,mert ha szivebol szeretne akkor nem akadna fenn esetleg nehany -+ kilon!

Az ilyent minel hamarabb lapatra kell tenni !!!!

2014. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!