Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire normális viselkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális viselkedés szakítás után?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szakítottam a barátommal, de igazából ezt pontosan nem tudom megmondani mikor, mert sokáig húzódott és hivatalosan sose lett kimondva, csak egész egyszerűen nem találkozunk, facebookon meg nem tudunk már értelmesen beszélni. (kb 2 hónapja) Ő volt rajta a szakítás dolgon, mert szerinte szégyen hogy még nem volt sok bnője stb...semi súlyos dolog tehát. A lényeg, h engem nagyon megviselt a dolog, annyira, hogy a mai napig képtelen vagyok abba a városba menni ahol lakik, főleg arra feléjük, pedig elégggé a városközpontba laknak, tehát nem nagyon tudom elkerülni:/ de képtelen vagyok minden olyan helyre elmenni ahol valaha ketten jártunk...kezdem azt hinni, hogy bekattantam. nem érdekel semmi és senki, folyton csak az elmúlt 1 év jár a fejembe amit együtt voltunk...
2014. okt. 24. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem normális.

Idővel enyhül a dolog.

2014. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Big Poppa ***** válasza:
idovel elmulik...nekem 1 honapig volt egy csajom 4honapig bankodtam aztan...szoval neked kell par ev
2014. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért nem tudom mi van velem, mert világéletembe mindent pillanatok alatt feldolgoztam eddig, totál leszarom stílusba nyomultam, minden ismerősöm szerint vagány és talpraesett csaj vagyok. de ez megtör...
2014. okt. 24. 18:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom ő volt az első nagy szerelem. Ez a normális reakció, én is most vagyok túl az első nagy szerelemmel való szakításon és szenvedek. Felfogás kérdése az egész, odáig kell eljutni valahogy ,hogy elfogadd ,hogy vége és elengedd , különben nem fog menni soha.
2014. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen, első nagy szerelem.....Az a baj hogy még mindig beszélünk facebookon mert azt hiszi barátok maradhatunk, pedig tudja hogy én erre képtelen vagyok, de nem igazán foglalkozik az én véleményemmel és érzésemmel.
2014. okt. 26. 19:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor neked kell erősnek lenned és a sarkadra állnod. Mondd meg neki ,hogy most egy darabig ne beszéljetek. Van olyan ismerősöm aki ezt nem tette meg és már több mint 3 és fél éve!!! nem tud továbblépni. Lehet az lenne a legjobb ha letiltanád ,hogy ne is lásd. Én azt csináltam ,h az összes képet kiírtam egy pendrivera és az összes cuccot de mindent ami rá emlékeztet, beraktam egy dobozba és valahova oda tettem ahol nem látom. Hidd el ,h úgy nem lehet felejteni ,h beszéltek... meg annak is megvan a veszélye ,h talomba tart. Neki nem volt jó a kapcsolat ,neked meg nem jó a barátság. Ha nem drasztikusan lépsz fel soha nem lesz eredmény!
2014. okt. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!