Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én reagálom túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én reagálom túl vagy ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés
Barátom le akart velem feküdni már 2 éve vagyunk együtt 17 évesek vagyunk, és sokat pettingeltünk sok volt az orál tehát megismertük teljesen egymás testét. Csütörtökön terveztük az első együttlétet de neki a legjobb barátja elköltözik ezért segít neki pakolni meg ilyenek ...amit megértek tényleg, csak anya elküldött engem az nap boltba és tőlünk az a bolt 20 percnyire van ezért elmentem a buszmegállóhoz és nem messze láttam őt egyedül ezért odamentem hozzá és eléggé rossz kedve volt mert messzire költözik a haverja és hiányozni fog neki, és elkezdett parancsolgatni hogy most azonnal szopjam le mert baj lesz és mindenki előtt elkezdte levenni a nadrágját én meg mondtam hogy álljon le de lenyomott ezért pofán vágtam és pont jött a busz gyorsan felszálltam..azóta nem beszéltem vele ...de most lelkiismeretfurdalásom van.. szerintetek mit csináljak?

2014. okt. 25. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne beszélj többet a sráccal!
2014. okt. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de a pasid normális, hogy ott az utcán elkezdte levenni a nadrágját?

Ez azért szomorú, hogy egy 2 éves kapcsolatban ilyen megtörténik, és még szomorúbb, hogy így érne véget, viszont, ha a helyedben lennék, a pasinak ezt nem bocsátanám meg.

Nehogy már neked legyen lelkiismeretfurdalásod!!! Ő erőszakoskodott veled!

Szerintem szakíts vele. Tudom nehéz döntés és fájdalmas, de ez a cselekedete szerintem túl ment mindenen. És az nem kifogás, hogy rossz kedve volt, mert a haverja messzire költözik.

2014. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem normális viselkedés!! Jól tetted, hogy otthagytad, ez kb nemi erőszak lett volna, ha nem futsz el. Ne legyen ezért lelkiismeret furdalásod. Sőt, szerintem jobb is, hogy nem feküdtél le vele, mert egy sz**házi. A helyedben szakítanék vele. Ha van kedved beszélgetni, írj privit.
2014. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tomi54321 válasza:
Mit gondolhat a pasi? "Van egy barátnőm aki mindent megtesz értem pff úgyis marad hát rajta vezetem le sőt még hátha meg is teszi." A pasid egy paraszt hagyd ott...
2014. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt hogy gondolta? Helyesen cselekedtél.

A pasim viccből sem csinált ilyet.

2014. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!