Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy döntsek? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy döntsek? ( Bővebben lenn )

Figyelt kérdés

Sziasztok!! Mielött belekezdenék a mondandómba, megkérek mindenkit aki elolvassa hogy ha akar / tud hozzáfűzni valamit akkor azt normális módon tegye. :) Hát akkor kezdem is..

Több mint fél évig (7 hónapig) együtt voltam egy fiúval.Kb 6,5 hónap után elkezdett velem flegmázni , bunkózni és féltékenykedni minden ok nélkül.Mikor megkérdeztem tőle hogy mi a baja akkor vagy azt válaszolta hogy mindenkivel ilyen vagy azt h én húztam fel.Ez engem egy jo darabig nem is érdekelt mer szerettem es elfogadtam olyannak amilyen . Egy idő után és sok sírás után viszont erőt vettem magamon és bármennyire is szerettem , szakítottam vele.Ezek után kb 1,5 hétig nem is nagyon beszéltünk csak max 1-2 mondatot. Idő közbe megismerkedtem egy fiúval aki nagyon aranyos és kedves volt és sikerült egymásba szeretnünk.Nem sokkal azután hogy ugy döntöttünk ezzel fiuval hogy megpróbáljuk hogy milyen lenne együtt , rám írt az exem és vagy 2órán keresztül próbált meggyőzni arról hogy nagyon megbánta amit tett.Nem tudom milyen úton módon de feljött minden emlékem vele kapcsolatba hogy milyen jo volt régen amig nem lett bunko.Valahogyan megint totálisan megszerettem.De az a baj hogy a masik fiút is nagyon szeretem és nem tudok dönteni. Kérlek szépen mindenkit aki elolvassa hogy probáljon nekem valamilyen uton modon segiteni akár tanáccsal vagy bármivel. Nagyon összevagyok zavarodva. Kérlek segítsetek. Előre is köszönöm mindenkinek aki majd ehez hozzászol valamit.. :)


2014. okt. 26. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Az új mindig jobb! :)
2014. okt. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első barátod csak mondja, hogy változtat, igazából mindig vissza fog térni az igazi önmagához.

Az újat válaszd.

2014. okt. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig eszedbe fognak a jutni a régi emlékek! A szépek fognak elsőre..és talán mindig meg is fogod picit könnyezni (nekem 3 éve lett vége, de ha a szépre gondolok még mindig megdobban a szívem), DE emlékezz a rossz a dolgokra, emlékezz a bántásra, a fájdalomra arra h nehéz volt túltenni magad rajta. Most elölről akarod kezdeni az egészet? Persze a szépet és a jót remélve. De szerintem ami egyszer eltörött sosem lesz többé ugyanolyan..bírnátok x ideig..utána megint veszekedés..szakítás..kibékülés..happy..veszekedés..szakítás.. Közben elment egy csomó időd, és idegileg megtörsz. Nekem ez sajnos tapasztalat volt, nem állítom h nálatok is ez lenne..de valószínű :( Maradj az újjal!
2014. okt. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válszokat. A 3. válaszadót olvasva elkezdett folyni a könnyem . Nemtudom mér vagyok ilyen naiv de egyszerűen nem tudom nem szeretni és ajj :((
2014. okt. 26. 16:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán néztem de egy részt elkaptam az Így jártam anyátokkal sorozatból amikor a nemtomki mindig írt magának egy levelet a kapcsolatáról a jövőbeli énjével hogy mért lett vége és mért ne jöjjön az illetővel újra össze. Neked is ezt ajánlom. Bunkó flegma volt, az is maradt hidd el. Ideig óráig az ember megjátszhatja magát de ha újra "biztonságban" fogja érezni magát megint elkezdi ami miatt szakítottál vele
2014. okt. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!