Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uhh, hogy döntsek?

Figyelt kérdés
Na, arról van szó, hogy van egy srác az osztályban, aki tetszik. És azt hiszen én is tetszem neki, de ezt eddig sohasem mondta. Jóban vagyunk, gyakran beszélünk, hülyülünk, szivatjuk egymást. Viszont exbarátom, aki korábban megcsalt, bár azóta szakítottak, bevallotta, hogy még most is szeret, és hogyőszinte legyek, még én is vonzódom hozzá egy kicsit. Hogy döntsek? Ki mellett? Aki tudom hogy szeret, de nem tudom hogy megbízhatok-e benne, vagy amellett, aki nem tudom, hogy viszont szeret-e. Szerintetek? :/
2014. okt. 6. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
lol
2014. okt. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha valaki megcsalt az megfog újra, azért vonzódsz hozzá mert szép emlékeid is vannak vele, felejtsd el, és valld be az osztálytársadnak hogy bejön neked :)
2014. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

regi->felejtos

uj->csak elore nezz! ;)

2014. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
osztálytárst
2014. okt. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!