Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs kedvem átmenni a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs kedvem átmenni a barátomhoz, mondjam meg az igazat?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Mindig mondtuk a másiknak, hogy ha probléma van, beszéljük(!!!) meg, mert csak úgy lehet megoldani.

Sajnos nekem egyre több gondom van a kapcsolatban, és olyan jellegű problémák, amik miatt vagy sokszor szóltam már, vagy nem akarok szólni, mert tényleg olyan jellegű. Ma viszont olyan szinten megbántott a barátom, hogy már nincs kedvem átmenni hozzá(aztse tudja hogy megbántott).

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Ezt a kérdést írtam ki...ezzel bántott meg.

Ha konkrétan megmondanám hogy nincs kedvem átmenni, az nagyon ronda dolog?

Egyszerűen se veszekedni, se megbeszélni nincs már erőm.


2014. okt. 26. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
ő jár suliba te nem... Segíjke el fog maradni a szüleidnek, ha nem jársz suliba.
2014. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:

mond meg

miért is kertelnél ??

2014. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy miért nincs kedved átmenni.
2014. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, fogok járni iskolába, jövő szeptembertől.

Idén nem vettek fel oda, ahova akartam, így ezt az egy évet a tanulásnak szentelem ITTHON, mert körülbelül maximális emelt érettségiket kell írnom.

Szóval nem azért nem tanulok, mert lusta vagyok.

2. válaszoló, köszönöm.

Igen, nyilván, csak túl nagy erejük van a szavaknak, főleg nála, így ezért is féltem.

2014. okt. 26. 21:40
 5/6 RRR ***** válasza:

ok

de valahogy tudtára kell adnod, mi a baj nem??

2014. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mondd hát! te is tudod hogy meg kell beszélnetek, ahogy a többit is, nem csak azt hogy simán nincs kedved.

ha fontos a kapcsolat és ő, akkor legyen ennyi erőd.

bár akkor már az lenne a legjobb ha átmennél és ott mondanád el neki.


amúgy nem értem, az előző 3 évben nem járt suliba csak most vagy miért lett hirtelen ennyire fáradt?

vagy most kezdett egyetemre járni, vagy mi?

2014. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!