Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők! Ti mennyi mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti mennyi mindent tudtok a jelenlegi párotok párkapcsolati/szexuális előéletéről?

Figyelt kérdés

És hogy érzitek, jobb, hogy tudtok bizonyos dolgokat, vagy nem bánjátok, hogy a múltba nem vagytok beavatva?


A jelenlegi párom előéletét egy ideig aktívan végigkísértem, mint "kvázi" mellékszereplő, résztvevőként és hallgatóságként is. Néha úgy érzem, hogy jobb lenne nem tudni, hogy mennyi és milyen nőkhöz, milyen minőségű viszony fűzte. Néha viszont azt érzem, hogy szeret és bízik bennem annyira, hogy gond és titkolózás nélkül megoszt/ott velem ilyen dolgokat - tehát, hogy adott esetben tudom ezt pozitívan is látni. Ti mit gondoltok?


25N


2014. okt. 27. 02:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos én elvileg mindent tudok az ő szexuális előéletéről, gyakorlatilag kizárt :DDDD

Az egész kérdezősdit ő kezdte el sose érdekelt az előző kapcsolataimban hogy kivel mit hogy csinált, maximum néha szóbajött de ennyi.

2014. okt. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fuh XD Ha leírom a sztorimat, nem hiszem, hogy bárki is tudja tetőzni, de próba szerencse. :D


20 évesen összejöttem egy gyerekkori barátommal, Bécivel. Béci nagyon menő volt a lányok körében, a jó humora és a kedvessége miatt. Nem volt főcsődör vagy olyan húú de menő arc, de csúnya sem és jellemtelen sem.

Bécivel már 3-4 éve nem dumáltunk, mikor elkezdtünk komolabban rsndizni. A tinédzserkori szerelmeiről nem hallottam és ő sem az enyémeimről ( max. csak részben).

Már 2 hónapja jártunk, mikor felhozta a témát. Én elmeséltem neki az enyémeimet, majd ő. Elmondta h egy lány 16 évesen összetörte a szívét, aki a pasija mellett hozzá járt k**úrni, mert unta a házi kolbit.

Jó..hát ebbe nincs is semmi érdekes, de aztán elmondta, hogy ki volt ez a csaj. Történetesen az akkori egyik legjobb barátnőm volt, akivel kiskorunk óta ismerjük egymást. Mikor az első csávójával szakítottak, eljátszotta h mekkora szemét volt vele a pasi, és magát állította be áldozatnak, ( és engem is hibáztatott azért, mert kidobta a pasi) miközben félre-félre kúrogatott Bécin kívűl még jó pár másikkal, a csávó epdig kinyalta a se**ggét. Szóval a nagy álszentségről ennyit...


Kb. 4 másik barátnőmmel "Járt" az általános iskolába. Akkoriban engem is fel akart szedni, de nem engedtem neki :P és még 2-vel a gimiben. De ezek közül csak egyet szexelt.. tudtommal.. :D


Elmondta, hogy kikkel volt együtt. A legtöbbje bányarém, nem aggódok, hogy visszamenne hozzájuk vagy hogy jobbak nálam vagy valami. :P 1 év után szakított velem Béci, mondván, hogy új kihívásokat keres. 1 év kihagyás után újra összejöttünk. A 2 ciklus közötti csajokról és pasikról nem beszéltünk. Én is félek, hogy mit mondd és szerintem ő is. Bár nekem 1 komoly volt a szünet alatt ( és több komolytalan :D) neki 1 komolyról tudok. Őszintén szólva ez engem nem érdekel. Persze ha elkapott valami betegséget avgy valamit, arról akarok tudni, de egyébként nem akarok. Jobb NEM tudni sokszor, hogy mi történt, mint tudni. Tudatlanság áldás. Persze az egóm sérült, nem is keveset, de kell néhány pofára esés, hogy felismerjük a szépet és azt, ami a nekünk való.


Az exeim utánam lévő exei se érdekelnek. Persze, ami előttem történt az egy kicsit de az sem annyira, hogy részletezze. Ami utánam az egyáltalán nem, ami pedig utánam és előttem is, az még annyira se! :)


24/N

2014. okt. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát a jelnlegi párom, az lehet hogy már csak volt párom, a szakítás kellős közepén állunk.


Én a korábbi kapcsolataimról, majdnem kapcsolataimról mindent tud. Elmeséltem neki mindent.


Neki viszont a közel 10 korábbi kapcsolatából felszínesen tudok dolgokat, ő ha kérdeztem volna mindent elmesélt volna, de úgy éreztem nem szeretném tudni. Főleg azért mert nem szerettem volna összehasonlitgatásokat tenni. Megteszi ő azt maga. Nem hiányzik hogy gondolataim akörül forogjanak hogy most kivel is versengek éppen az elődeim közül. Szerintem engem az csak frusztrálna. Bár már asszem nem is kérdés.

2014. okt. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En megmondtam neki az elejen, hogy elotte 4 pasival szexeltem es max. 20-25x szoval nem azert nem elvezek el, mert o bena, hanem mert tapasztalatlan vagyok, nagyon. Neki nagyon fontoa volt hogy elelvezzek, ami idovel jott is magatol. :P


En az elozo baratnojet ismertem latasbol, iszonyat idegesito pitsa, kerdeztem is hogy birta elviselni, azt mondta nem tudja, de erett mar a szakitas, mert egy rohadt konyvet nem lehetett mellette elolvasni, nem hagyta sose nyugton, na meg tapados csaj volt nagyon.


Azon kivul elmeselt meg egy sztorit tinikorabol ahol egy buliban fuzott egy csajt, aztan kiment megkeresni a szetcsuszott haverjat akit egy arokparton meg is talalt, berakta a kocsiba, visszament kezen fogga a csajt es mondta h te most velem jossz. Csak kesobb derult, ki, hogy nem ugyanaz a csaj volt, akit elotte fuzogetett, de a masik is siman velement xD bazzz.


Amugy 10-20-ra teszi a megfektetett csajok szamat, hat remelem inkabb 10, mint 20.


1 dolog idegesit, hogy egy baratnojevel elmentek Amerikaba egy hajos korutra, es szexeltek odafele a repulon is... nem a veceben... :/ erre feltekeny vagyok.

2014. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!