Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti mit csinálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mit csinálnátok, ha a pasitok félne? Nem tetszene a dolog?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk beszol neked egy kigyurt állat,de a pasid nem mer szolni...mert fél.

2014. okt. 27. 05:26
 1/6 anonim ***** válasza:
A benne levő félelemtől gyúrja ki magát, hogy akkor is tudjon ütni, ha senki nem akarja bántani! A bennünk élő félelem akár arra is képes, hogy naponta kigyúrjuk magunk! Ezért nem mindegy, hogy amit teszünk, milyen motiváció indít el belülről?! Azaz mi a bennünk levő cselekvés mozgató rugója? Ha a félelem lenne, az biztos zsákutca!
2014. okt. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem csinálnék semmit.

Amúgy nem is hagynám, hogy visszaszóljon a párom mert csak 65 kiló, szépen maradjon csendben és ne szólogasson be senkinek, főleg ne kigyúrt állatoknak. Nem zavarna egyébként, hogy nem tud megvédni, nem testőrt kerestem amikor összejöttem vele.

20/L

2014. okt. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem sok értelme van felvenni a kesztyűt 65 kilósan (én is ennyi vagyok) egy nálam kétszer nagyobb, csupa izom hülyével. Ha ezt a mindenkori barátnőm nem látja be, akkor nagyon sajnálom. Persze ha megtámadnak/ják, akkor szembeszállok velük, addig legalább időt nyerek és barátnőm elmenekülhet, hozhat esetleg segítséget.
2014. okt. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legutóbbi ilyen esetnél a pasim csak azért nem szólt vissza mert tudta, hogy szerencsétlen izomagy rosszabbul jár ha én veszem kezelésbe...így lett. Nem túl lovagias a csajokra hagyni a piszkos munkát de ki miben jó.
2014. okt. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem is hagynám, hogy szóljon, kell a fran.nak a sürgősségin aggódás.


De ilyen probléma nincs, mert volt már rá példa, hogy megvédett (pedig 163/65)

2014. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyivel lett volna lovagiasabb beszólni, ezzel elérni, hogy neki essen? Te is megsérülhetnél egy ilyen helyzetben. A barátod a legjobb, legésszerűbb döntést hozta.
2014. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!