Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csinálnátok? Tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csinálnátok? Tudom, hogy nem szép dolog, de vissza akarok vágni egy pasinak.

Figyelt kérdés
Összejött velem, hogy jól.... (nekem az első volt), aztán amikor számonkértem csak szimplán bevallotta (pedig én megbíztam benne), és folytatni akarta mint nyitott kapcsolatot, ráadásul azt is tudta hogy szűz vagyok.
2009. máj. 23. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Hozzám is jöhetnél egy körre... :)
2009. máj. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Az a legjobb visszavágás, ha le se tojod. Még csak nem is kell túl látványosan. Láthatóan valami nagy nőcsábásznak képzeli magát, aki elég nagy ahhoz, hogy többen is osztozzanak rajta. Küldd el a francba, de ne úgy, hogy lássa, hogy megsértődtél, hanem flegmán, de erélyesen. Aztán meg negligáld, nézz át rajta, hidd el, ez fogja a legjobban idegesíteni.
2009. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm hasonlóan járt és azt mondta a pasinak hogy terhes lett, ettől totál kiborult a srác. Bár ez elég durva, de neki bejött. Én nem csinálnám meg
2009. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Én az egyik volt barátnőmet szivattam meg, aki kicsit szemét indokkal szakított. Ismertem az új pasiját, és mondtam, hogy vigyázz, mert bolond, és csak gumival mert én szifiliszt kaptam tőle. Még aznap szakított a csajjal. :D
2009. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is bejátszottam a terheses dolgot, de azt tényleg csak akkor szabad, hogyha nagyon megbántanak. engem megvert, miután számonkértem rajta pár dolgot...és visszaütni nem akartam, gyűlölöm az erőszakot, így közöltem, hogy vigyázzon mert a babának árt..:)
2009. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Nézd meg a Szerelmi Hőmérődet! Az megadja a megfejtést!
2009. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mond azt neki, hogy nem is voltál szűz, csak szívatni akartad... :D Attól tuti kiakad xd
2014. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!