Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megerdemli, hogy megbocsassak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megerdemli, hogy megbocsassak neki?

Figyelt kérdés

Szep delelottot kivanok!


Megprobalok rovid lenni. A baratommal 5 honapja ismerjuk egymast. Miutan osszejottunk, szakitottunk ra par hetre (hazudosnak gondoltam) de vegul egymas mellett kotottunk ki mert nem tudtunk elszakadni a masiktol. Minden jo volt nehany honapig, a tokeletes jelzovel illetnem a kapcsolatunkat. Vele vesztettem el a szuzessegem. Mindent megadott amit csak kertem, figyelmes volt, ha fajt valamim torodott velem, tobbnyire irt es hivott ha tudott, ezenkivul az egyik laptopjat is ideadta. Mindig meghallgatott, tanacsot adott. Biztonsagban ereztem magam mellette. (A belso hangom ugyan sokszor figyelmeztetett, hogy valami nincs rendben de elhallgattattam).


Itt jon a bokkeno. A laptopon be tudtam lepni a facebookjara... Ott olyan dolgokat lattam amit nem kellett volna. Eloszor is egy tarskeresorol talalkozot beszelt meg egy novel (nem talalkoztak). Egy masik nonek igerte, hogy meglatogatja (masik orszagban lakik), arrol beszeltek, mit csinaltak anno egyutt amikor szexeltek es mit csinalnanak, ujra es ujra a tudomasara adta, hogy nagyon szereti a lanyt, egy masik lanynak azt irta, milyen halas lenne, ha olyas valakije lenne mint o es minden nap nezegeti a kepeit, tiszteli ot, becsuli. Megint egy masiknak azt irta, talalkozzanak (vele sem talakozott).


Mit tegyek? Minden egyes szoval melyebbre furodott a tor a szivemben, nagyon szeretem Ot. Azt mondta, en vagyok az elso lany akibe szerelmes es a tettei igazoljak, hogy szeret de ha kepes ilyeneket irni akkor nem szeret elegge. Vagy van olyan, hogy valakit szeretunk es kozben csapjuk masnak is a szelet a hiusagunk miatt..? Tegnap telefonon szembesitettem, hogy tudok a lanyokrol (jelenleg kulfoldon van, a heten jon haza), nagyon merges volt, engem konyvelt el paranoiasnak majd amikor mondtam hogy facebookrol tudok roluk, elhallgatott es befejeztuk a beszelgetest. Telefonon irt, hogy mennyire sajnalja stb... Olyan szanalmasnak ereznem magam ha ezek utan megbocsatanek neki de annak ellenre hogy vett is el tolem, rengeteget is adott.


2014. okt. 27. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hazudósnak gondoltad, és igazad lett. Vond le a tanulságot.
2014. okt. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így nem lehet a bizalomra alapozni, ne bocsáss meg.
2014. okt. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha okosan akarsz dönteni RÖGTÖN lépsz a kapcsolatból !

ha viszont a szívedre hallgatsz benne maradsz egy olyan kapcsolatban ahol a bizalom elszállt, de te szereted és ezek a dolgok csak neked fognak fájni .. ő meg újra és újra megfogja ezt csinálni veled !

21/L

2014. okt. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. A szemedbe hazudik, majd amikor lebukik, csak kullog utánad. Kukába vele.
2014. okt. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 manó1235 ***** válasza:
100%
Ne bocsáss meg neki, még jó hogy láttad ezeket a dolgokat, ki tudja hogy meddig ment volna még ez így a hátad mögött. Könnyebb 5 hónap után elválni mint 5 év után szval inkább lépj most.
2014. okt. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!