Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyes emberek, miért mondogatj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes emberek, miért mondogatják, hogy számít a tapasztalat, mikor minden ember más mindenki mást szeret?

Figyelt kérdés
Hülyeségnek tartom azt az általánosítást, miszerint ha valakinek nem volt huzamosabb ideig kapcsolata az le van maradva és gyerek szintről kéne elölről kezdenie mindent. Minden kapcsolat elején össze kell csiszolódnia mindenkinek ugyanúgy meg kell tanulnia, hogy ki mit szeret, mert nincs mindenkinél bevált recept és ugyanúgy kell tanulnia egy tapasztaltabb félnek, mint egy kezdőnek.
2014. okt. 27. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy egyszer mindent el kell kezdeni. A lehetőséget pedig megadom ha a fél tapasztalatlan. L
2014. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 Miért érzem azt az ilyenket olvasva hogy a csávónak akkor ez inkább lesz valami extreme challenge semmint jó szórakozás vagy az érzelmek uralta élvezeti eufória?


Kérdező kartárs pedig, sajnos igazad van, mindenkinél más sámít is kb elsőre tippmix, hogy kitaláld ráadásul úgy, hogy még kínos vagy erőltetett se legyen. /Extreme Challeneg/ Bár ez kivédhető azzal, hogy csak magaddal foglalkozol de akkor meg megint repülsz. Még nagyobb baj ha nagy az eltérés a felek közt, mert annak is szakítás a vége. De mire ez kiderül már tuti benne vannak a dologban 3-4 hónapja... Szóval mindenképp rossz.

2014. okt. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, de minél több emberrel voltál együtt, annál valószínűbb, hogy a következő partnereid ízlése némileg hasonlítani fog az előzőekére. Célzottan próbálkozhatsz majd ezzel azzal, és nem vétesz olyan brutális hibákat, mint mondjuk általában szokás az első csóknál, ami sokakat egy nyáltengerre emlékeztet.
2014. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ami a leginkább zavarna az az, hogy pl egy első kapcsolatos simán elvan heti 1-2 találkozással, nem tudja milyen fontos az, hogy gyakran keresse a másikat,féltékenykedik olyanokért is, amiért nem kellene... Egy szinten kezel a barátaival. Akaratlanul is könnyen úgy viselkedik valakivel, mintha nem lenne fontos az illető. (nekem is megvolt a tanulópénz :(, nagyon szerettem, de nem tudtam még hogyan viselkedjek vele, így elhagyott).
2014. okt. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 Ebbe van igazság. Én az ilyen túl dramatizálásokra gondolok, mikor arra gondolnak, hogy ilyen nagy olyan nagy lemaradásban van, úgy mondják mintha le lett volna hibernálva az illető. No meg, a másik példálózás, hogy később kiakarja élni magát, ami inkább személyiség függő, mert van aki több partner után is élni akar van aki eggyel is leélné az életét.
2014. okt. 27. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs két lány, akit ugyanúgy kéne megdugni. A tapasztalatról ennyit.
2014. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
..
2015. szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!