Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon régóta tetszik. Úgy tűnt, hogy össze is jöhetünk, de aztán valamiért mégsem így alakult. Én még mindig nagyon szeretem, szinte naponta írok neki, vagy küldök valamilyen szívhez szóló üzenetet, de ritkán reagál. Ha találkozunk és rákérdezek, miért nem járunk, vagy azt mondja, hogy nem illünk egymáshoz, vagy azt, hogy nem szeretne most senkivel járni. Mit tehetnék még, hogy velem legyen, mert nagyon szeretem.
2014. okt. 27. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, akinek nem vagy az esete. Nem azon múlik, mit csinálsz.
2014. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hagyjam, vagy küzdjek még érte?
2014. okt. 27. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Vetkőzz le meztelenre, állj az ablaka alá és énekelj neki valami romantikus dalt, közben a jobb kezeddel pörgesd a farkad, a bal kezed meg dugd a seg.gedbe.
2014. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem majd te is megismered ezt az érzést és akkor magad is kipróbálhatod az ötletedet.
2014. okt. 27. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!