Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos ha a barátnőm addig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha a barátnőm addig nem akar összeköltözni és családot alapítani amíg neki nincs stabil anyagi háttere?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, de még külön lakunk mindig, mert nem szeretné ha én tartanám el és ő nem tudna annyit beletenni a közösbe mint én. Gyereket sem akar addig amíg nélkülem,ő egyedül nem tudná eltartani. Egyszerűen nem tudom rávenni arra hogy ezt bízza rám és bár tudom manapság a nők is pénzkeresők, de én úgy gondolom alapvetően ez most is a férfi dolga, hiszen ha terhes lesz meg ott lesz a kisgyerek úgysem tud majd dolgozni. Én jól keresek, biztos állásom van, saját lakásom és bátran vállalhatnék már családot és szeretném is nagyon, de nem tudunk megegyezni. Csak erről vitatkozunk állandóan, pedig amúgy nagyon jó (lenne) a kapcsolatunk.

27/F



2014. okt. 27. 19:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem csak addig gondoskodnék a gyerekeimről amíg együtt élünk, nem is értem. Ha esetleg elválnának útjaink, ugyanúgy megadnék nekik mindent. Nem csak a gyerekeknek, hanem az anyjuknak is, mert ő az én gyerekeim anyja lesz mindig, amiért becsülni és tisztelni fogom, sose hagynám magára. Amúgy meg nem hiszem, hogy erre sor kerül.
2014. okt. 27. 20:59
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el sok pasi ezt mondja, aztán amikor lelépnek egy másik nővel, a gyereküket is elfelejtik. Van ilyen a környezetemben.
2014. okt. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha az ő nevére vennél lakást/nyitnál bankszámlát, hogy bebizonyítsd, hogy nem csak pillatanyilag vagy adakozó kedvedben?
2016. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!