Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlregálom? A barátommal 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlregálom? A barátommal 6 hónapja vagyunk együtt. Mikor vele vagyok, minden szuper, nagyon jól érzem magam.

Figyelt kérdés
Elég sűrűn kell pár napra elutaznia munkaügyben, így általában csak heti egyszer látjuk egymást. Amikor szabadnapos hétvégente, de akkor sem egész napra, hanem csak egy délutánra+éjszakára, és ennyi. Múlt héten is péntek este ért haza, megbeszéltük, hogy szombat délután találkozunk. Több, mint egy hete nem találkoztunk. Együtt töltöttük a délutánt, de a nővére is velünk volt. Mikor a nővére elment, akkor gyorsan együtt voltunk, aztán sietnie kellett meccset nézni. Gondoltam ok, hagy nézze, majd utána csinálunk valamit. Aztán félidőnél megkérdeztem, hogy nálam alszik-e. Csak húzta a száját, hogy inkább nem, mert a meccs után még xbox-ozni szeretne. Ez nekem elég rosszul esett, mert másnap én dolgozok, ő pedig szabad, felőlem egész nap játszhat. Miért aznap este mikor végre együtt lehetnénk? Eléggé rossz érzésem van ezzel kapcsolatban, már ez megy hónapok óta. Csak eddig legalább heti egyszer foglalkozott velem. Szerintetek ez normális?
2014. okt. 27. 21:41
 1/8 A kérdező kommentje:
2 hete beszéltem vele erről, azt mondta, hogy teljesen igazam van, szerinte is túl keveset vagyunk együtt. Megígérte, hogy ezen változtatunk. Hát nem történt semmi... Ti mit tennétek a helyemben?
2014. okt. 27. 21:44
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia,szerintem keress egy olyan sracot,aki minden napját veled akarja tölteni és Hercegnőként bánna veled,neked ez a kapcsolat nem kell,a sorok közt is ezt olvasom,Hígyj nekem,nem 20éves vagyok,tapasztalt vagyok!

Szakíts vele,nem is könyörögne vissza magát,ez tuti!!!

2014. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem tisztazd vele meg egyszer.. Ha nem erti.. Ha nem valtoztat., mondhatod sztem nyugott szivvel hogy kis szunetet tartsatok, es gondolja at hogy akkor neki mi is a fontos, es a fontossagi sorrend!:)
2014. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Igeeen 2. Vagyok, 1 neki igaza van. Akar szakithatsz is.
2014. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hercegnőként... Az agyam eldobom. :) Azt azért ki kell érdemelni
2014. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddig 3 barátom volt, mind a 3 minden nap találkozni szeretett volna velem, teljesen más volt. A problémám az, hogy az együtt töltött idő mégis a mostanival a legjobb. Meg minden más is, ő nekem az álomférfi, nagyon szeretem. Csak úgy látszik neki nem én vagyok az álomnő... :(
2014. okt. 27. 21:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt jól látod!
2014. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor fuss utána amíg ki nem derül hogy megcsalt!
2014. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!